جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

قم میزبان مسابقات تنیس قهرمانی کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم میزبان مسابقات تنیس قهرمانی کشور شد


میزبانی برگزاری مسابقات تنیس قهرمانی پسران رده سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال کشور به هیئت تنیس قم سپرده شد.

در بخش پسران؛

میزبانی برگزاری مسابقات تنیس قهرمانی پسران رده سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال کشور به هیئت تنیس قم سپرده شد.

هیئت تنیس قم رقابت‌های قهرمانی تنیس کشور در رده‌های سنی زیر 16 و 18 سال پسران را بر اساس برنامه‌ریزی فدراسین تنیس میزبانی می‌کند.

این رقابت‌ها قرار است از 7 تا 15 اسفند ماه در مجموعه تنیس ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شود و تیم تنیس قم نیز در این مسابقات حضور پیدا می‌کند.

مسابقات در بخش انفرادی زیر 16 سال به صورت 2 ست از 3 ست و در بخش انفرادی و تیمی زیر 18 سال به صورت 2 ست از 3 ست برگزار می‌شود و در هر ست بخش انفرادی سیستم تای‌برک tie-break اجرا می‌شود بدین صورت که بازیکنی که زودتر 7 امتیاز را بگیرد، برنده گیم و ست می شود به شرط آنکه دو امتیاز از حریف جلوتر باشد.

این در حالی است که سید مقتدا خاتمی دبیر هیئت تنیس قم پیش از این از عدم وجود زمین تنیس سرپوشیده در قم انتقاد کرده و گفته بود که فعالیت تنیس قم در 6 ماه دوم سال به دلیل بارندگی به حداقل خود می‌رسد و باید فکری برای احداث زمین سرپوشیده کرد.

هیئت تنیس قم در شرایطی میزبانی این مسابقات را بر عهده گرفته است که تیم تنیس ویونا اسپورت قم امسال در لیگ بر‌تر تنیس بانوان کشور شرکت کرد و عملکرد قابل قبولی داشت.

نایب قهرمانی تیم تنیس ناصر امین قم در لیگ دسته اول بانوان کشور و حضور تیم‌های تنیس پیام قم و شهید حیدریان قم در لیگ تنیس آینده سازان باشگاه‌های کشور بخشی از موفقیت‌های اخیر تنیس قم است.

حضور چند بازیکن تنیس قم در تیم‌های ملی تنیس پایه و سپس انتقال آن‌ها به تیم‌های تنیس باشگاهی کشور نشان داد، تنیس قم در مسیری صعودی حرکت می‌کند.

آدرس کوتاه :