جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

قم نایب قهرمان مسابقات هندبال نونهالان کشور شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم نایب قهرمان مسابقات هندبال نونهالان کشور شد


رئیس هیئت هندبال استان قم گفت: تیم هندبال قم نایب قهرمان رقابت‌های هندبال نونهالان پسر قهرمانی کشور شد.

رئیس هیئت هندبال قم

مسابقات هندبال نونهالان باشگاه‌های کشور با درخشش هندبالیست‌های تهران، قم و قزوین همراه بود.

وی افزود: نونهالان هندبالیست قمی در مسابقات قهرمانی منطقه‌ای باشگاه‌های کشور موفق شدند با ارائه بازی‌های خوب و امیدوارکننده در سکوی دوم این رقابت‌ها قرار بگیرند.

رئیس هیئت هندبال استان قم گفت: در این مسابقات تیم هندبال قم در نخستین دیدار خود 22 بر 20 برابر سمنان بازنده شد اما در دومین مسابقه 28 بر 19 مقابل تیم شهرقدس تهران به برتری رسید.

طباطبایی بیان کرد: تیم هندبال قم در سومین مسابقه خود موفق شد 25 بر 14 تیم هندبال ستارگان تهران را شکست دهد و پیروزی 19 بر 17 این تیم برابر قزوین در مسابقه چهارم سبب شد این تیم شانس قهرمانی خود بازیابد.

وی عنوان کرد: در دیدار نهایی این مسابقات تیم هندبال قم برابر تیم قدرتمند فولاد کاویان تهران 29 بر 19 شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد.

رئیس هیئت هندبال قم تصریح کرد: تیم هندبال قم با کسب عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها به همراه تیم فولاد کاویان تهران جواز حضور در مرحله این مسابقات که با حضور 16 تیم بر‌تر کشور از 7 منطقه برگزار می‌شود به دست آوردند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: هندبال قم در بخش پایه در سال‌های اخیر روندی رو به رشد را طی می‌کند و حضور سید امیررضا اسماعیلی از قم در تیم ملی هندبال نوجوانان در مسابقات جهانی گواهی بر این مدعا است./تسنیم

آدرس کوتاه :