جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

قم نیازمند تقویت امکانات بیمارستانی و تجهیزات اورژانس است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم نیازمند تقویت امکانات بیمارستانی و تجهیزات اورژانس است


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در محور مواصلاتی ۱۷ استان قرار دارد، گفت: باید در این زمینه سهم بیشتری به استان قم اختصاص دهند و قم نیازمند امکانات بیمارستانی و تقویت اورژانس است.

امیرآبادی عنوان کرد؛

احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به اینکه خیرین شعار همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت را تحقق عینی بخشیده‌اند اظهار داشت: باید همه مسئولان، مردم و خیرین به دولت کمک کنند که در برنامه‌های خودش موفق شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس قانون اساسی مسئله بهداشت و سلامت وظیفه اصلی دولت است و خیرین کار بزرگی را در تحقق شعار امسال انجام داده‌اند.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به اینکه اکثر بیمارستان‌های قم درگذشته به‌وسیله خیرین ساخته‌شده است، گفت: با جرأت می‌توان گفت در شهر مقدس قم بیمارستان دولتی از گذشته نداریم و در عرصه سلامت استان قم نسبت به استان‌های دیگر پیشتاز بوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید مردم فقط نگران مریضی باشند و در زمینهٔ مسائل مالی نباید نگرانی داشته باشند همچنین نتیجه پرداخت مالیات در زندگی مردم باید دیده شود.

امیرآبادی فراهانی بابیان اینکه شهر قم بعد از انقلاب جهش قابل‌توجهی در زمینهٔ مهاجرت داشته است، گفت: شهر مقدس قم در حال حاضر یک کلان‌شهر است و باید آینده شهر را باید برای آیندگان خوب ترسیم کنیم.

وی افزود: نگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به استان قم نگاه مثبتی است و استان قم در بخش سلامت، بهداشت و درمان خدمات‌رسانی فرا استانی و ملی دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شهر مقدس قم در بخش اورژانس و آمبولانس محور مواصلاتی است، گفت: باید در این زمینه سهم بیشتری به استان قم اختصاص دهند.

آدرس کوتاه :