جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

قهرمانی آتلیه طهران قم در نیم‌فصل لیگ 2 فوتسال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قهرمانی آتلیه طهران قم در نیم‌فصل لیگ 2 فوتسال


فوتسالیست‌های تیم آتلیه طهران قم عنوان قهرمانی نیم‌فصل مسابقات مرحله گروهی لیگ فوتسال دسته دوم باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص دادند.

نسخه چاپيارسال به دوستان با کسب برتری در میهمانی سهند مرکزی صورت گرفت

 با اینکه نماینده فوتسال استان قم در فصل جاری رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کشور این دوره را با شکست مقابل همشهری خود یعنی تیم آرش نوین ایرانیان آغاز کرد، اما در ادامه بازی‌ها پرقدرت ظاهر شد تا اینکه نیم‌فصل را با کسب جایگاه نخست جدول به پایان رساند.

صدرنشینی تیم فوتسال آتلیه طهران قم در مسابقات فصل جاری لیگ دسته دوم قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور از هفته سوم آغاز شد و این تیم با کسب برتری مقابل تیم سهند مرکزی در هفته ششم مرحله گروهی این بازی‌ها با دو امتیاز فاصله نسبت به دیگر رقبا همچنان در مکان نخست جای دارد.

شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال آتلیه طهران قم در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ دسته دوم فوتسال ایران با امید به کسب پیروزی برابر تیم سهند مرکزی، نمایش بسیار خوبی ارائه دادند و با اختلاف چهار گل از سد میزبان خود عبور کردند تا همچنان مدعی اصلی صعود به دسته بالاتر باشند.

تیم فوتسال آتلیه طهران قم بعد از اینکه در هفته پنجم از دور رفت مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه های کشور در حضور تماشاگران فوتسال‌دوست قمی و در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم میزبان نماینده استان مرکزی یعنی سن‌ایچ ساوه بود ناباورانه برابر یکی از رقبای سرسخت خود در این گروه متوقف شد، تلافی آن را از سر دیگر نماینده استان مرکزی درآورد.

فوتسالیست‌های آتلیه طهران قم که از پنج بازی قبل خود دو پیروزی، دو تساوی و یک باخت در کارنامه داشتند و با کسب هشت امتیاز در کنار تیم سن‌ایچ ساوه در مکان نخست جدول رده‌بندی قرار داشتند در میهمانی تیم سهند مرکزی با حساب 5 بر یک به برتری دست یافتند.

آتلیه طهران قم در این دیدار بازی خوب و قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت و به مراتب بهتر از بازی‌های قبل قدر موقعیت‌های گلزنی خود را دانست تا از این بازی حساس خارج از خانه با یک پیروزی پرگل خارج شده و سه امتیاز دیگر به اندوخته‌های خود در راه صعود به لیگ دسته اول فوتسال ایران بیفزاید.

مسابقه دو تیم حاوی صحنه‌های جذاب و تماشایی در طول تمام 40 دقیقه مفید این بازی بود و شاخص‌ترین چهره در بین بازیکنان تیم آتلیه طهران قم در این دیدار روح‌الله ایثاری بود که با ارائه یک بازی زیبا و فنی برای تیمش نقش تعیین‌کننده در پیروزی شاگردان غیاثی داشت.

در این دیدار حساس خارج از خانه روح‌الله ایثاری سه بار برای تیم فوتسال آتلیه طهران قم گلزنی کرد، ضمن اینکه دیگر گل‌های نماینده قم را محمد گراوند به ثمر رساند تا با دو گل این بازیکن، نماینده قم مجموعا با حساب 4 بر یک این بازی را به سود خود رقم بزند و با 11 امتیاز در صدر بایستد.

// فارس

آدرس کوتاه :