جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

لزوم آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی قم برای فصل زمستان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

لزوم آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی قم برای فصل زمستان


استاندار قم بر لزوم آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی برای پیشگیری از حوادثی که ممکن است در زمستان امسال رخ بدهد، تاکید کرد.

استاندار قم تاکید کرد

 

سید مهدی صادقی ظهر امروز در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان قم که در سالن امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید برنامه‌هایی برای هفته پدافند غیرعامل داشته باشند، اظهار کرد: با توجه به ماده 215 قانون اساسی دستگاه‌های اجرایی مکلف شده‌اند توجه ویژه‌ای به پدافند غیر عامل داشته باشند.

وی افزود: امیدواریم که برگزاری هفته پدافند غیر عامل سبب ارزیابی فعالیت دستگاه‌های اجرایی در راستای پیشگیری از تهدیدات باشد، متاسفانه تا زمانی که انسان دچار حادثه نشود به فکر پیشگیری از حوادث و تهدیدات نمی‌افتند.

استاندار قم گفت: دستگاه‌های اجرایی باید یک طرح و برنامه مشترک برای هفته پدافند غیر عامل داشته باشند تا بتوانیم در مواقع تهدید هزینه‌ها و حوادث کمتری را شاهد باشیم.

صادقی تصریح کرد: متاسفانه امسال زمستان خوبی را در قم شاهد نخواهیم بود که با توجه به این امر باید برنامه‌های لازم برای پیشگیری از حوادث از هم‌ اکنون تدوین کنیم تا دستگاه‌های اجرایی در آمادگی کامل به سر ببرند./ فارس

آدرس کوتاه :