جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ماهان تندیس از تیمداری در لیگ برتر فوتسال انصراف داد! - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ماهان تندیس از تیمداری در لیگ برتر فوتسال انصراف داد!


مالک باشگاه ماهان تندیس قم از عدم تیمداری این باشگاه در لیگ برتر فوتسال کشور خبر داد.

با تایید جلالی؛

در حالی که هفته گذشته امیر جلالی، مالک باشگاه ماهان تندیس قم، هیئت‌مدیره جدید این باشگاه را معرفی کرده و حتی صبح ناصر شریفی به‌نمایندگی از این باشگاه در جلسه قرعه‌کشی فصل جدید پرشین‌لیگ (لیگ برتر) فوتسال باشگاه‌های کشور حضور یافته بود، حالا خبر می‌رسد باشگاه ماهان تندیس قم از تیمداری انصراف داده است.

البته ناصر شریفی مدیر عامل باشگاه ماهان تندیس قم مطرح کرده بود که جلالی قصد تیمداری در فوتسال را ندارد، اما کسی فکر نمی‌کرد به این زودی و کمتر از گذشت یک روز این موضوع تأیید شود.

همچنین عباس شیرمحمدی، مدیر کل اتباع و مهاجرین استانداری قم نیز که از او به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ماهان تندیس نام برده می‌شد، انصرافش را از هیئت‌مدیره باشگاه ماهان تندیس را اعلام کرده و گفت: بنده در همان جلسه به مدیریت باشگاه اعلام کردم فقط در راستای کمک به این تیم که درخواست شده بود حضور یافتم و هیچ گونه عضویتی در هیئت‌مدیره نخواهم داشت.

برای بررسی جزئیات کناره‌گیری شیرمحمدی از هیئت‌مدیره باشگاه ماهان تندیس با جلالی مالک این باشگاه گفت‌‌وگو کردیم که او در این گفت‌و‌گو تصریح کرد: ما از تیمداری در فوتسال انصراف دادیم.

وی ادامه داد: تیم فوتسال را به اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم تحویل دادیم تا آنها برای آینده آن تصمیم‌گیری کنند.

حال باید دید که آیا اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم می‌تواند هزینه تیمداری در پرشین‌لیگ فوتسال کشور را بدهد یا بخش خصوصی دیگری تا پیش از شروع مسابقات مسئولیت اداره تیم را بر عهده خواهد گرفت.
 

آدرس کوتاه :