جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

ماه عاشقی - صفحه اصلی

 

 

ماه عاشقی

ماه عاشقی


تهیه کننده: علیرضا نعمت اللهی

اجرا:علیرضا نعمت اللهی

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، ویژه برنامه زنده «ماه عاشقی» در ماه مبارک رمضان میهمان سفره افطار مخاطبان سیمای نور می‌شود.

«ماه عاشقی» برنامه‌ای اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و تربیتی است که با هدف ایجاد فضای صمیمی معنوی برای تحکیم خانواده و ارایه سبک زندگی اسلامی- ایرانی و مناسب حال اوقات افطار ماه مبارک رمضان روی آنتن سیمای مرکز قم می‌رود. بیان ظرفیت‌های مذهبی اجتماعی و اقتصادی استان قم،  حضور در میان مردم و اختصاص سهم رسانه‌ای بیشتر به مردم به ویژه فقرا و مستمندان، همراه کردن مردم با برنامه به کمک مسابقه، میهمانان جذاب از مشاهیر و چهره های فرهنگی، ورزشی، دینی و ... استانی، ایجاد فضایی روحانی و در عین حال شاد و مفرح برای مخاطب در ماه ضیافت الهی، تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و همراه کردن خیرین استان از دیگر موضوعات و اهداف این برنامه است.

در بخش ابتدایی این برنامه هر شب بخشی درباره امام زمان عجل الله تعالی فرجه، حضرت معصومه سلام الله علیها و شهر مقدس قم پخش می‌شود.هر شب از میهمانانی همچون جانبازان سرافراز، خانواده شهدا، مستبصرین و تازه مسلمان شده‌ها، نخبگان علمی و فرهنگی استان قم، گروه‌های جهادی و خادمین سلامت در مبارزه با ویروس منحوس کرونا دعوت می‌شود تا با آنان گپ و گفت رسانه‌ای انجام شود.

برای ایجاد فرهنگ کمک به همنوعان و فراگیر شدن اطعام عمومی و افطاری ساده، مسابقه «افطاری آسان» برگزار می‌شود تا جلوه‌های این فرهنگ در جامعه منعکس شود.

همچنین در بخشی دیگر از این برنامه به معرفی اقدامات کمیته امداد و موسسات خیریه تحت نظارت کمیته امداد حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در راستای کمک رسانی به نیازمندان و آزادی زندانیان پرداخته می‌شود.

ویژه برنامه زنده «ماه عاشقی» به تهیه کنندگی و اجرای علیرضا نعمت اللهی از روز اول ماه مبارک رمضان ساعت 18:50 از شبکه استانی نور تقدیم مخاطبان سیمای مرکز قم می‌شود.

 

سال تولید: 1399
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ