سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

ماچادو برزیلی به صبای قم پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ماچادو برزیلی به صبای قم پیوست


تیم فوتبال صبای قم با یک مدافع برزیلی قرارداد یکساله امضا کرد.

با عقد قراردادی یکساله

فیلیپه خوزه ماچادو که در چند جلسه اخیر تمرین تیم فوتبال صبای قم شرکت می‌کرد و در بازی‌های دوستانه نیز حضور داشت توانست نظر مثبت علی دایی سرمربی این تیم را به خود جلب کرده و به جمع شاگردان او اضافه شود.

این بازیکن 31 ساله که سابقه حضور در تیم‌های برزیلی اینترناسیونال و فلومیننزه، اینتر باکی آذربایجان، اسکای صوفیه بلغارستان و تیم‌های آسیایی الظفره و الفجیره امارات را در کارنامه دارد که با قراردادی یکساله به تیم فوتبال صبای قم آمده است.

ماچادو که ملیتی برزیلی دارد در حالی به تیم فوتبال صبای قم آمده است که این تیم از سال گذشته هادی شکوری، پیروز قربانی، سعید مهدی‌پور و آرام عباسی را در پست مدافع میانی از دست داده و می‌تواند جایگزین مناسبی برای این بازیکنان باشد.

تیم فوتبال صبای قم پیش از ماچادو با رضا حقیقی، قاسم دهنوی، حامد لک، محمد قاضی، سعید صادقی، عبدالکریم اسلامی، سامان آقازمانی و نیما داغستانی به توافق رسیده بود و گفته می‌شود به احتمال فراوان هاشم بیگ‌زاده و امیرحسین صادقی بازیکنان فصل گذشته استقلال تهران را نیز تا پایان مهلت نقل و انتقالات پانزدهمین دوره لیگ برتر جذب کند.

علی دایی بعد از بر عهده گرفتن هدایت تیم فوتبال صبای قم میلاد نوری، هادی شکوری، حسین کوشکی، وحید علی‌آبادی و حمید جوکار را از تیم خود کنار گذاشت تا برای جذب بازیکن بالای 23 سال در تیمش جای خالی داشته باشد./ فارس

آدرس کوتاه :