رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

مجرم، مجرم است حتی اگر آقازاده باشد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مجرم، مجرم است حتی اگر آقازاده باشد


عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم با بیان اینکه مجرم، مجرم است حتی اگر آقازاده باشد، گفت: همه باید دریابند که با غوغاسالاری در ارتباط با پرونده متهم نمی‌توان حقیقت را کتمان کرد.

عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم :

 

سید جلال رضوی مهر عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم امروز در قم در خصوص عملکرد دستگاه قضا در پرونده مهدی هاشمی گفت: قوه قضائیه یک دستگاه مستقل است که در راس آن یک مجتهد مسلم از سوی مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود که همه احزاب، جریانات و گروه‌های سیاسی و اشخاص به رای و نظر قوه قضائیه تمکین کنند، افزود: جالب اینجاست یک عده که خود داعیه قانون‌مداری دارند و دیگران را قانون‌گریز می‌نامند خودشان در برابر رای دادگاه قد علم کرده‌اند.

رضوی‌مهر با اشاره به اینکه مجرم، مجرم است حتی اگر آقازاده باشد، افزود: همه باید دریابند که با غوغاسالاری در ارتباط با پرونده متهم  نمی‌توان حقیقت را کتمان کرد.

عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه نباید کسی برای اعمال نظرات شخصی خود قوه قضائیه را زیر فشار قرار دهد، گفت: محکمه اصلی در پیشگاه ملت بزرگوار ایران است و اگر صبر مردم لبریز شود دیگر کسی جلودار آنها نخواهد بود.

وی همچنین با اشاره به اینکه همه رسانه‌ها باید پیش‌داوری را کنار گذاشته و با اعتماد به قوه قضائیه به اجرای قانون کمک کنند، افزود: از برخی مسئولان نیز انتظار آن است که عدالت را فدای عاطفه نکنند./ فارس

آدرس کوتاه :