جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مجمع انتخابات ۵ رشته ورزشی در قم برگزار می‌شود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مجمع انتخابات ۵ رشته ورزشی در قم برگزار می‌شود‌


معاون ‌ورزش و جوانان قم با بیان اینکه مجمع انتخابات ۵ رشته ورزشی در قم برگزار می‌شود گفت: برگزاری مجمع انتخابات هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی قم به تعویق افتاد.

رمضانی خبر داد؛

روح‌الله رمضانی اظهار داشت: مجمع انتخابات هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان قم ‌به‌دلیل عدم آمادگی مسئولان فدراسیون کونگ‌فو برای شرکت در این مجمع در زمان دیگری برگزار می‌شود.

وی افزود: فدراسیون کونگ‌فو نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان قم ارسال کرده که بر پایه این نامه و هماهنگی طرفین برگزاری مجمع، این نشست به جای روز 24 تیرماه، روز 4 مرداد ماه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان انجام می‌شود.

معاون ‌ورزش و جوانان قم گفت: مسئولیت سرپرستی هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان قم در حال حاضر بر‌عهده محمد رشید است در‌حالی‌‌که 3 نفر برای احراز سمت ریاست این هیئت برای بازه زمانی 4 ساله تا سال 98، اعلام آمادگی کرده‌اند.

رمضانی بیان کرد: محمد علی کریمی، رضا نشعلچی و محمد رشید نفراتی هستند که در انتخابات هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی ثبت‌نام کرده‌اند و شخص برگزیده پس از رأی گیری در مجمع رسمی از میان واجدان شرایط اخذ رأی انتخاب می‌شود.

وی درباره وضعیت هیئت ورزش‌های رزمی عنوان کرد: وضعیت این هیئت مطابق قانون مشخص می‌شود و پس از اداره هیئت ورزش‌های رزمی توسط سرپرست آن، ثبت‌نام از نامزدها برای برگزاری مجمع انجام می‌شود.

معاون ‌ورزش و جوانان قم تصریح کرد: در آینده، برگزاری چند مجمع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی در دستور کار است و مجمع انتخابات 5 رشته ورزشی در قم برگزار می‌شود و انتخابات رئیس جدید هیئت‌های کاراته، بسکتبال، تنیس و شمشیربازی از این جمله هستند.

آدرس کوتاه :