جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

مجموعه ورزشی شهدای بهزیستی بهسازی می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مجموعه ورزشی شهدای بهزیستی بهسازی می‌شود


مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم از مساعدت شهرداری قم در بهسازی مجموعه ورزشی شهدای بهزیستی خبر داد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم:

 

علی خوشرفتار امروز در قم اظهار کرد: برای این منظور درخواست خود را به شهرداری قم ارائه کرده‌ایم و خوشبختانه شهردار قم که همواره حامی ورزش جانبازان و معلولین بوده در این زمینه قول مساعد داده و قرار است این اقدام با همکاری شهرداری منطقه دو قم انجام بپذیرد.

مدیرعامل باشگاه ایثار قم خاطرنشان کرد: درخواست ما از شهرداری قم بهسازی فضای سبز محیط مجموعه ورزشی شهدای بهزیستی قم بوده زیرا این مجموعه در طول سال میزبانی رقابت‌های مهم ورزش کشور را بر عهده دارد و تلاش ما این است که میزبان شایسته‌ای از مسابقات ورزشی لیگ و رقابت‌های قهرمانی کشور باشیم.

خوشرفتار بیان کرد: سالن ورزشی شهدای بهزیستی از زمانی که در اختیار باشگاه ایثار قرار گرفته میزبانی رقابت‌های مهمی همچون لیگ برتر بسکتبال با ویلچر ایران، لیگ دسته اول والیبال کشور و لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور را انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین این سالن میزبانی تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی چند تیم ورزشی استان برای حضور در مسابقات باشگاه‌های کشور و رقابت‌های قهرمانی رشته‌های مختلف ورزشی ایران را انجام می‌دهد و امیدوارم که برای بهسازی فضای سبز آن و تامین دیگر امکانات مورد نیاز آن، مورد حمایت عزیزانمان در شهرداری قرار بگیریم تا این این مجموعه در شأن و جایگاه ورزش استان قم پذیرای میهمانان ورزشکار باشد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم اضافه کرد: تا دو هفته قبل میزبانی بازی‌های نماینده فوتسال استان قم یعنی تیم آرش نوین ایرانیان در لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های را بر عهده داشتیم و خوشبختانه این تیم توانست با شایستگی مجوز صعود به لیگ دسته اول فوتسال ایران را به دست آورد.

وی ابراز کرد: در حال حاضر نیز تمرینات تیم بسکتبال قم برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور در این سالن برگزار می‌شود و برای نماینده استان در راه صعود به لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های ایران نیز هر کمکی در توانمان باشد انجام خواهیم داد.

خوشرفتار بیان کرد: تمرینات تیم لیگ برتری ایثار ماهان تندیس و همچنین نماینده دوم باشگاه جانبازان و معلولین ایثار قم در لیگ دسته دوم بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور در سالن شهدای بهزیستی انجام می‌شود و ما در لیگ برتر و دسته دوم به دنبال دو قهرمانی در سال جاری هستیم.

وی در پایان اظهار کرد: در سال‌هایی که از فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار قم در عرصه خدمات رسانی به این قشر از جامعه و همچنین در لیگ برتر و دیگر مسابقات بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور می‌گذرد یک قهرمانی لیگ برتر، دو نایب قهرمانی لیگ برتر، یک مقام نایب قهرمانی دسته اول و یک عنوان سومی مسابقات بین المللی اصفهان را در کارنامه داریم و امیدوارم با تداوم حمایت بخش‌های مختلفی که ما را یاری می‌کنند این روند را ادامه دهیم./ فارس

آدرس کوتاه :