جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

محرومیت 2 ساله فوتبالیست قم پایان یافت/حسینی برای صبا به میدان می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

محرومیت 2 ساله فوتبالیست قم پایان یافت/حسینی برای صبا به میدان می‌رود


فوتبالیست مستعد و آینده‌دار استان قم با پایان محرومیت دو ساله خود مجوز همراهی صبای قم در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را گرفت.

با اعلام رسمی کمیته انضباطی

 

 یکی از سه بازیکن قمی مورد نظر علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم برای بازی‌های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سیدمهدی حسینی است که با نظر دایی قراردادی به مدت سه فصل با صبا منعقد کرده است.

حسینی برای حضور در لیگ پانزدهم فوتبال باشگاه‌های برتر کشور بعد از دو سال محرومیت به ترکیب صبا بازگشت زیرا این فوتبالیست جوان و آینده‌دار استان قم بعد از سپری کردن محرومیت دو ساله خود به دلیل استفاده از مواد نیروزا بار دیگر امکان همراهی صبای قم را دارد.

در میانه‌های راه سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود که با مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ یکی از بازیکنان نخبه و شاخص صبای قم در آن زمان یعنی سید مهدی حسینی، این بازیکن به مدت دو سال از همراهی صبا در لیگ برتر محروم شد.

حسینی از بازیکنان بومی استان قم و از فوتبالیست‌های مستعد و آینده‌داری است که محصول باشگاه صبا و تیم‌های رده‌های سنی این باشگاه به شمار می‌رود و مدارج ترقی را از نوجوانی تا تیم بزرگسالان صبا سپری کرد تا در لیگ برتر فوتبال برای صبای قم بازی کند.

وی با درخشش در ترکیب تیم امید صبای قم توسط محمد مایلی‌کهن سرمربی وقت صبای قم در سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور وارد تیم بزرگسالان صبا شد و در بازی‌های لیگ سیزدهم نمایش درخشانی داشت تا اینکه به دلیل دوپینگ دو سال از حضور در میادین رسمی فوتبال دور شد.

اکنون حسینی محرومیت دو ساله را پشت سر گذاشته و یکی از شاگردان علی دایی در تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی این تیم برای حضور موفق در ادامه بازی‌های پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس به شمار می‌رود.

شاگردان دایی که در هفته نخست لیگ برتر فوتبال امتیازات ارزشمند دیدار خانگی با استقلال اهواز را از دست داده‌اند، برای کسب آمادگی لازم به منظور حضور موفق در هفته دوم لیگ پانزدهم فوتبال باشگاه‌های کشور برابر نفت تهران، این‌روزها در زمین چمن مجموعه ورزشی خیریه عمل تهران تمرین می‌کنند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز اعلام کرد محرومیت دو ساله سیدمهدی حسینی به پایان رسیده و این بازیکن می‌تواند در تمرینات گروهی تیمش حضور داشته و در مسابقات پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور همراه با صبای قم به میدان برود.

تیم فوتبال صبای قم در دومین هفته رقابت‌‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر پانزدهمین روز مرداد ماه در میهمانی تیم نفت تهران به میدان می‌رود و در هفته سوم روز بیست و دوم مرداد ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر مقدس قم میزبان و پذیرای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خواهد بود و سپس با راه‌آهن در تهران و پدیده مشهد در قم مسابقه می‌دهد. / فارس

آدرس کوتاه :