جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

محمد تقی سلطانی - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

محمد تقی سلطانی

محمد تقی سلطانی


محمد تقی سلطانی

 

 

سن : 37 سال

ميزان تحصيلات : ليسانس

عنوان شغلی : تهيه کننده راديويی

سوابق : 13 سال

هماهنگی راديو ـ تهيه کننده راديو ( 13سال ) ـ تحقيق و نويسندگی بعضی برنامه های راديويی

ـ معرفی برنامه های موفق و روتين چند ساله اخير :

برنامه سازی در طی چند سال اخير در موضوعات مختلف بوده است هم بصورت روتين و هم بصورت ويژه ولی از موفق ترين برنامه ها می توان به برنامه « سلام زندگی » که اولين برنامه راديو قم بود که در ابتدا با عنوان « سلام بامدادی » از راديو قم پخش می شد ، اشاره کرد همچنين برنامه های «عصر بخير قم » و « عصر زمستانی » ، « مردم و مسئولين » ، « گفتگو » ، همچنين برنامه های مربوط به جوانان شامل برنامه های ورزشی ، معارفی و تاريخی از سوابق برنامه سازی ام می باشد. در توليد برنامه های مختلف عوامل و همکاران بسياری دخيل هستند و تغييراتی نيز در طی زمان صورت می گيرد که با فراز و نشيب هايی همراه است . اينجانب برنامه های مختلف داشتم با موضوعات مختلف و قالب های متنوع و نيز در چندين جشنواره حضور داشتم و در جشنواره برنامه سازان ورزشی سازمان در سال 81 رتبه اول را کسب نمودم.

عناوين ديگر برنامه هايی که در راديو قم کار کرده ام از جمله « کانون مهر » ، « ايستگاه ورزش » ، « نمايش هفته » ، « سحر رمضان » ، « کوچه باغ » و « انتظار سبز » است که برنامه اخير يعنی « انتظار سبز » حدود ده سال از شبکه های سراسری پخش می شد و ...

 

 

 

ـ خاطره ای زيبا و به يادماندنی از برنامه سازی :

حضور در جمع برنامه سازان راديو همراه با اتفاقات مختلفی است . از سال 75 که راديو قم کليد خورد ، افراد مختلفی حضور داشتند که ويژگی اصلی اين افراد جوان بودن آنان بود و همين امر خاطرات تلخ و شيرين را باعث می شود. بجاست يادی کنم از همکار عزيز از دست رفته مان مرحوم عطا افشاری که سال گذشته از ميان ما رفت . او از اولين سال شروع بکار صدای استان بعنوان گزارشگر، سردبير و نويسنده در راديو مشغول بکار شد . بعدها به شبکه های سراسری راه يافت . از خاطرات شيرين سالهای کار در راديو هم می توانم به حضور در برنامه های سحرگاهی در ايام ماه مبارک رمضان اشاره کنم که به جهت حال و هوای خاص سحرهای ماه رمضان لحظات فراموش ناشدنی به همراه دارد. خلاصه اينکه فضای کار در راديو به جهت حضور جمع زيادی از همکاران بسيارخاطره انگيزاست و ياد اين همکاران عزيز هميشه با من همراه می باشد.

 

 

 

ـ برنامه ريزی های مدنظر برای کسب موفقيت های آتی در جشنواره ها و همايش ها :

تلاش مستمر کليه عوامل برنامه ساز همراه با کمک مسئولين مربوطه در فضای آرام و با نشاط می تواند در موفقيت ها مؤثر باشدکه در واقع يکی از عوامل موفقيت و ماندگاری راديو رفاقت و همدلی عوامل است . همچنين برای حضور موفق در جشنواره ها استفاده از ايده های نو و ساخت برنامه با قالب های جديد می باشدکه اميدوارم راديو نيز در اين زمينه موفق تر از قبل باشد.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.