جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

محمد مردی، امید اول بوکس قم برای کسب طلای مسابقات بزرگسالان ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

محمد مردی، امید اول بوکس قم برای کسب طلای مسابقات بزرگسالان ایران


رئیس هیأت‌ بوکس استان قم گفت: محمد مردی امید اول بوکس قم برای کسب مدال طلا از مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور محسوب می‌شود.

رئیس هیأت‌ بوکس استان قم خبر داد

مجید عباس‌زاده امروز در قم، اظهار کرد: کسب مدال از تمام رده‌های سنی مسابقات سال 1395 بوکس قهرمانی کشور یکی از مهمترین اولویت‌های بوکس قم به شمار می‌رود و برای این منظور تمهیدات خوبی اندیشیده‌ایم تا بوکسورها با بهترین شرایطی آمادگی در مسابقات حضور یابند.

وی ادامه داد: سال گذشته بوکس قم این افتخار را داشت که همزمان از هر سه رده سنی رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور یعنی رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان مدال بگیرد و حتی سهمیه تیم ملی را به دست بیاورد، موفقیت‌های ارزنده‌ای که امسال نیز قطعا تکرار شدنی است.

رئیس هیأت‌ بوکس استان قم اضافه کرد: برنامه‌های مهم سال جاری در تقویم فدراسیون بوکس مشخص شده و ما نیز سعی کرده‌ایم بر اساس برنامه‌هایی که به عنوان تقویم سال جاری به اداره کل ورزش و جوانان استان قم ارائه کرده‌ایم، با تقویم فدراسیون نیز هماهنگ بوده و هیچ رقابتی را از دست ندهیم.

وی تصریح کرد: بوکس قم با اینکه از نظر مالی و امکانات صد در صد در شرایط مطلوب قرار ندارد اما واقعا ورزشکاران نخبه و مستعدی دارد و مربیان این رشته با عشق، علاقه و دلسوزی برای رشد و توسعه این رشته تلاش می‌کنند و این‌ها چیزی است که ما را به کار و فعالیت بیشتر در این رشته تشویق می‌کند.

عباس‌زاده در ادامه با اشاره به وضعیت بوکسور مستعد و جوان قم در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان، ابراز کرد: پرونده حضور محمد مردی برای همراهی تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل با اعلام نفرات منتخب کادر فنی بسته شد.

وی با بیان اینکه مسابقات انتخابی المپیک ریو از هجدهم خرداد به میزبانی آذربایجان برگزار می‌شود، عنوان کرد: با وجود شایستگی‌های این بوکسور توانمند و تمرینات بی‌وقفه‌ای که مردی در ماه‌های اخیر انجام داده بود اما کمیته فنی فدراسیون بوکس سجاد محمد‌پور را برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک در وزن منهای 52 کیلوگرم انتخاب کرد و بدین‌ترتیب مردی از اعزام بازماند.

رئیس هیأت‌ بوکس استان قم تصریح کرد: با اینکه محمد مردی در مسابقات درون اردویی در بازی تدارکاتی مقابل سجاد محمدپور بازی بهتری به نمایش گذاشت اما بر اساس سید بندی فدراسیون جهانی بوکس، از آنجایی که محمدپور رنکینگ بالایی در این وزن دارد این بوکسور برای همراهی تیم ملی انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: البته اینکه محمد مردی در دو سال گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی در هیچ مسابقه برون‌مرزی حضور نداشته نیز مزید بر علت شد تا نام وی از لیست تیم ملی کنار گذاشته شده و در نهایت با تصمیم کادر فنی، سجاد محمدپور برای همراهی تیم ملی در این رقابت‌ها برگزیده شود اما با این وجود همچنان محمد مردی امید اول بوکس استان قم برای کسب مدال طلا از مسابقات بزرگسالان قهرمانی کشور محسوب می‌شود./ فارس

آدرس کوتاه :