رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

مدافع و هافبک صبای قم از دیدار با ملوان محروم شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدافع و هافبک صبای قم از دیدار با ملوان محروم شدند


دو بازیکن تیم فوتبال صبای قم از دیدار حساس هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر ملوان بندر انزلی محروم شدند.

پیروز قربانی؛

دو بازیکن تیم فوتبال صبای قم از دیدار حساس هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر ملوان بندر انزلی محروم شدند.

در حالی که دومین هفته از نیم فصل دوم بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس از نوزدهمین روز آذر ماه با انجام 3 مسابقه در شهرهای اصفهان، قم و کرج آغاز می‌شود، صبای قم در خانه میزبان ملوان بندر انزلی خواهد بود.

شاگردان مهدی تارتار با روحیه‌ای بسیار خوب از نتایج نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر برابر رقبا که منجر به حضور آنها در جمع 6 تیم بالای جدول شد، اکنون مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند و با انگیزه‌ای مضاعف قصد کسب هفتمین پیروزی خود را در لیگ این فصل مقابل ملوان بندر انزلی دارند.

صبای قم در این دیدار یک مشکل عمده دارد و این مشکل مصدومیت چند بازیکن این تیم و البته محرومیت 2 بازیکن اصلی و کلیدی این تیم به دلیل دریافت کارت زرد سوم و سه اخطاره شدن است تا صبا در دیدار با ملوان بندر انزلی چند بازیکن کلیدی خود را به همراه نداشته باشد.

صبای قم در هفته نخست از دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برای انجام بازی حساس خود با ذوب آهن اصفهان به فولاد شهر رفته بود و در جدال با ذوب آهن اصفهان به باخت ناباورانه 3 بر یک تن داد و سه امتیاز مسابقه از دست رفت تا همچنان این تیم در مکان ششم جدول لیگ برتر فوتبال باقی بماند و البته 2 بازیکن این تیم با دریافت کارت زرد سوم، محروم شدند.

یکی از بازیکنانی که در دیدار هفته شانزدهم بازی‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل دریافت کارت زرد 3 اخطاره شد، وحید علی‌آبادی هافبک دفاعی و توانمند تیم فوتبال صبای قم است که بازیکنی سرعتی، تکنیکی و باهوش است.

این بازیکن در دیدار با ذوب آهن در نیمه نخست با اشتباه شاهین حاج‌بالایی داور مسابقه با ذوب آهن کارت زرد گرفت و به دلیل دریافت کارت زرد در دیدارهای قبلی صبا مقابل سایپا البرز و پیکان تهران سه اخطاره شد و دیدار با ملوان بندر انزلی را در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از دست داد.

از سوی دیگر صبای قم در دیدار با ذوب آهن اصفهان پیروز قربانی مدافع بلند قامت خود در مرکز خط دفاعی را از دست داد، زیرا قربانی که از آغاز لیگ چهاردهم در تیم فوتبال صبای قم بازی می‌کند کارت زرد سوم این فصل را دریافت کرد و بدین ترتیب این بازیکن هم از ترکیب صبای قم دور خواهد بود.

با این حال کادر فنی تیم فوتبال صبا امیدوار است در دیدار حساس هفته دوم از نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر مقابل ملوان بندر انزلی از نفرات جایگزین تیمش که بازیکنانی نامدار و آماده هستند، در ترکیب اصلی استفاده کند و هفتمین پیروزی این فصل را به دست بیاورد.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ آزادگان، دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و ملوان بندر انزلی از ساعت 15 روز چهارشنبه 19 آذر ماه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار می‌شود و تیم‌های ششم و شانزدهم جدول رده بندی برابر یکدیگر قرار می‌گیرند.

در دیدار آغازین دور برگشت لیگ برتر برابر ذوب آهن چند بازیکن صبای قم با اخطارهای داور مسابقه جریمه شدند و حالا باید منتظر تدابیر کادر فنی ماند و دید که در غیاب پیروز قربانی و وحید علی‌آبادی که به دلیل سه اخطاره شدن محروم هستند مربیان صبا این تیم را با توجه به محرومیت چند مهره دیگر از جمله مسعود حق‌جو و احمد حسن‌زاده با چه ترکیبی به زمین خواهند فرستاد.

آدرس کوتاه :