جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

مدال آوران ورزش جانبازان و معلولان قم تجلیل شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدال آوران ورزش جانبازان و معلولان قم تجلیل شدند


مدال آوران ورزش جانبازان و معلولان قم شامل قهرمانان مسابقات بین المللی و مدال آوران جشنواره مهر رضوی امروز طی مراسمی تجلیل شدند.

مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان کشوری و بین المللی ورزش جانبازان و معلولان قم  برگزار شد و مردان و زنان معلول مدال آور قم مورد قدردانی قرار گرفتند.

در این مراسم که به همت هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان در نخستین روز هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد مدال آوران جشنواره ورزشی مهر رضوی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

حسین گلستانی، دارنده مدال طلای بازی‌های پارآسیایی اینچئون در رشته والیبال نشسته مهم‌ترین ورزشکاری بود که مورد تقدیر قرار گرفت و سایر ورزشکاران در رشته‌های شنا، دو و میدانی و والیبال نشسته مورد تجلیل قرار گرفتند.

حسین علیزاده با کسب 3 مدال از مسابقات شنای معلولان کشور از چهره‌های ویژه این مراسم بود و احمد خوش سخن و مجتبی خدائی دیگر شناگرانی بودند که در بخش مردان تجلیل شدند.

در شنای بانوان، نسترن رضایی با کسب 3 مدال و نیز به عنوان کم سن و سال‌ترین عضو خانواده ورزشی جانبازان و معلولان تقدیر شد و الهه وزیری نیا با 2 مدال کشوری از شنا دیگر تقدیر شونده در این مراسم بود.

در دو و میدانی بانوان، زهرا علیخانی به دلیل کسب 2 مدال در مواد پرتاب نیزه و دو400 متر به همراه خدیجه تجدد و فاطمه عابدینی مورد قدردانی قرار گرفتند و ایمان بشیریان، سید رضا علوی راد و محمد رضایی نفرات مدال آور دو و میدانی مردان بودند.

جلال حسنی پینگ پنگ باز معلول و دارنده مدال برنز کشور، علی زره ساز، احمد اسلامی، مهدی عرب خراسانی، ایمان عرب و قربان اسلامی اعضای تیم دو و میدانی در مسابقات قهرمانی کشور و صاحب مدال نقره و اعظم آرزومندی، لیلا الهی، مریم مرادی، سمیه ساده وندی، مریم جوکار، الهه وزیری نیا، نسترن رضایی و سمیه شیرپاک نیز به عنوان اعضای تیم شنای بانوان قم و دارنده مقام قهرمانی کشور در سال 93 نیز تجلیل شدند.

در این مراسم از حسین گلستانی، سید حسین حسینی جد، حسن حسینلو، مرتضی جعفری، کریم ابراهیمی، وحید نجاتی، امید زارع و مسعود امامی به عنوان اعضای تیم والیبال نشسته و نایب قهرمان جشنواره مهر رضوی تقدیر به عمل آمد./تسنیم

آدرس کوتاه :