جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

مدال طلای کشور توسط دو و میدانی‌کار قمی کسب شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدال طلای کشور توسط دو و میدانی‌کار قمی کسب شد


رئیس هیئت دو و میدانی قم از کسب مدال طلای کشور توسط دو و میدانی‌کار قمی و درخشش تیم دو و میدانی کیمیا الوند قم در مسابقات امیدهای کشور خبر داد.

رئیس هیئت دو و میدانی قم

در ادامه برنامه توسعه دو و میدانی در میان دانش آموزان و علاقمندان در رده‌های سنی پایه، تیم دو و میدانی استان قم در رده سنی نونهالان به مسابقات کشوری اعزام شد و توانست یک مدال ارزشمند طلا را کسب کند.

وی افزود: دو و میدانی کاران قمی با تیمی متشکل از 4 دو و میدانی کار در 5 ماده راهی مسابقات قهرمانی نونهالان کشور شدند که در این میان، علی سلامتیان دو و میدانی کار آینده دار قمی موفق شد در ماده 100 متر با مانع صاحب نشان طلا شود.

رئیس هیئت دو و میدانی قم گفت: سلامتیان برای کسب این عنوان قهرمانی، فاصله 100 متری مسیر مسابقه را در 13 ثانیه و 98 صدم ثانیه دوید و به مقام قهرمانی رسید اما تلاش وی در ماده 100 متر سرعت نافرجام ماند و وی با بداقبالی با قرار گرفتن روی سکوی چهارم در کسب یک مدال دیگر ناموفق بود.

رضایی بیان کرد: محمدرضا شایگان‌فر در پرش ارتفاع نیز با وجود شایستگی به مقام چهارم رسید و محمد باقر محمدی دیگر نماینده قم در 400 متر با مانع نیز با کسب همین عنوان به کار خود پایان داد.

وی عنوان کرد: محمدتقی مهرعلی آخرین نماینده دو و میدانی قم بود که در پرتاب وزنه به میدان رفت و در ‌‌نهایت پنجم شد ضمن اینکه حسین مظفری به عنوان مربی و سرپرست مسئولیت هدایت این تیم را بر عهده داشت.

رئیس هیئت دو و میدانی قم تصریح کرد: تیم دو و میدانی کیمیا الوند قم نیز در مسابقات امیدهای کشور که برای نخستین بار برگزار می‌شود حضور دارد و در مجموع 2 مرحله برگزار شده از این پیکار‌ها موفق به کسب 5 مدال شده است.

رضایی خاطرنشان کرد: ممحمد سبب کار دو و میدانی کار جوان قمی و دارنده نشان نقره 4 در 400 متر امدادی آسیا در این مسابقات در 400 متر با مانع صاحب 2 نشان طلا شد./تسنیم

آدرس کوتاه :