رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

مدیران در اتخاذ تصمیمات مهم جرأت و جسارت داشته باشند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدیران در اتخاذ تصمیمات مهم جرأت و جسارت داشته باشند


استاندار قم اتخاذ تدابیر ساختاری در بخش‌های مدیریتی را ضروری دانست و گفت: باید جرأت و جسارت مدیران را در اتخاذ تصمیم‌های مهم افزایش دهیم تا شاهد رشدی جهشی در استان باشیم.

استاندار قم:

 به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سید مهدی صادقی در دیدار با اعضای شورای شهر قم که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، رویکرد صداقت در گفتار و رفتار را لازمه مدیریت صحیح دانست و گفت: تلاش دولتمردان در استان بر استفاده از نظرات افراد و بکارگیری پیشنهادهای سازنده در اجرای کارهاست.

استاندار قم با اشاره به ضرورت همدلی و تعامل بین دستگاه‌ها و سازمان‌ها در استان تصریح کرد: بسیاری از مسائل با استفاده از اختیارات موجود و نیز با مدیریت صحیح برطرف می‌شود.

وی ضمن تأکید بر همسو کردن تجربیات و تخصص‌های مدیران در مسیر توسعه استان بیان کرد: با همراهی هم می‌توان استان را به سمت توسعه و پیشرفت در زمینه‌های مختلف رهنمون ساخت.

صادقی اتخاذ تدابیر ساختاری در بخش‌های مدیریتی را ضروری دانست و اضافه کرد: باید جرأت و جسارت مدیران را در اتخاذ تصمیم‌های مهم افزایش دهیم تا شاهد رشدی جهشی در استان باشیم.

وی با اشاره به کاهش کارایی تعدد اسناد راهبردی در شاخه‌های مختلف خاطرنشان کرد: باید با تجمیع این اسناد در قالب سند‌های تخصصی واحد و مطابق با تخصص‌های بومی کارساز بودن آنها را افزایش دهیم.

استاندار قم همچنین حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاران را ظرفیتی مناسب در استان دانست و ادامه داد: تسهیل در امر سرمایه گذاری و ایجاد راهکارهای مناسب برای رفع موانع موجود برای بهره بردن از این ظرفیت ضروری است. / فارس


آدرس کوتاه :