حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

مدیران مرکز قم در مركز درمان ناباروري جهاد دانشگاهي - روابط عمومی

 

 مديركل و جمعی از معاونین و مدیران صدا و سيماي مركز قم از مركز ناباروري جهاد دانشگاهي استان قم دیدار كردند.

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز قم، حجت الاسلام محمد لطفي نياسر مديركل مركز قم به همراه جمعی از معاونين و مدیران از مركز ناباروري جهاد دانشگاهي استان قم دیدار كردند.

مديركل صدا وسيماي مركز قم پس از بازديد از مركز درمان ناباروري و آشنایی با مراحل درمان در جلسه‌اي با حضور دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی واحد قم و كارشناسان اين مركز با بيان اينكه مجموعه جهاد دانشگاهی نمونه بارز تبلور روحیه انقلابی درحوزه علمی است، گفت: باید توانمندی‌ها و اقدامات جهاد دانشگاهی در مرکز درمان ناباروری منعکس شود تا مردم جامعه بیشتر با آن آشنا شوند.

حجت الاسلام لطفی نیاسر با اشاره به اينكه موضوع ناباروری سبب ناامیدی بسیار بزرگ در خانواده‌های مبتلا می‌شود، عنوان كرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در امید بخشی به جامعه بسیار مهم است و نشان دادن حل این مشکل در مراکز درمان ناباروری باعث امیدزایی در این خانواده‌ها و جامعه است.

وي تصريح كرد: استان قم در حوزه درمان دارای توانمندی‌های بسیار خوبی است و صدا وسيماي مركز قم نيز در رابطه با انعكاس اين توانمندي ها برنامه‌ريزي ها و اقدامات موفقی را انجام داده است.

مدير كل صدا و سيماي مركز قم عنوان كرد: معرفي توانمندی‌ها و اقدامات جهاد دانشگاهی در مرکز درمان ناباروری با ساخت مستند و گزارش‌هاي خبري و تلويزيوني در دستور كار برنامه‌سازان صدا وسيماي مركز قم قرار خواهد گرفت تا مردم جامعه بیشتر با آن آشنا شوند.

حجت الاسلام لطفی نیاسر با بيان اينكه استان قم در حوزه «توريسم سلامت» داراي ظرفيت بالايي است گفت: در مجموعه صدا و سيما به اين موضوع پرداخته شده است و همچنين بايد اقدامات پیشگیرانه توسط جهاد دانشگاهی آموزش داده شودتا مشکلات ناباروری کاهش پیدا کند.

 

آدرس کوتاه :