جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

مدیران کلیدی شهرداری قم را از اصفهان می‌آورم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدیران کلیدی شهرداری قم را از اصفهان می‌آورم


شهردار قم گفت: برخی از همکاران و مدیران کلیدی را از اصفهان می‌آورم و همچنین از مدیران لایق و نخبه قمی هم در تیم مدیریتی شهرداری استفاده خواهم کرد.

شهردار قم

مرتضی سقاییان‌نژاد در جلسه‌ مدیران و معاونین شهرداری با استاندار قم گفت: با همدلی و همزبانی که امروز در بین تیم مدیریتی شهرداری مشاهده می‌کنیم، شرایط را برای یک خدمت ماندگار و صادقانه فراهم می‌بینیم.

وی با بیان اینکه شهرداری در بخش مدیریت شهری باید با اقتدار به فعالیت خود ادامه دهد، گفت: شهرداری نهادی است خدمتگزار و اگر مدیران شهرداری با جسارت و قدرت مسائل را دنبال نکنند نمی‌توانیم به هدف اصلی خود که همانا خدمت به زائران و مجاوران شهر کریمه اهل بیت (ع) است برسیم.

شهرداری قم با اشاره به اینکه باید در شهرداری برنامه‌ریزی مدون داشته باشیم، گفت: از اولویت‌های کاری ما در شهرداری، تعریف یک برنامه دقیق و مدون است تا از روزمرگی در امر خدمتگزاری جلوگیری کرده و پویایی را ابتدا به تیم شهرداری و از آنجا به شهر منتقل کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری قم دارای مدیران نخبه و کار بلد است بیان کرد: در جلسه‌ای که با شورای اسلامی شهر قم داشتیم گفتم که برخی از همکاران و مدیران کلیدی را از اصفهان می‌آورم و همچنین از مدیران لایق و نخبه قمی هم در تیم مدیریتی شهرداری استفاده خواهم کرد چرا که تلفیقی از مدیران مجرب اصفهانی و قمی می‌تواند کمک خوبی به آبادانی شهر قم کرده و قم را به جایگاه والای خود برساند.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه برای خدمتگزاری باید ابتدا شرایط را فراهم کرد، افزود: قم ظرفیت خوبی برای خدمتگزاری به مردم را داراست و برای رسیدن به این امر ابتدا باید بستر را فراهم کرد.

وی اضافه کرد: در جلسه‌ای که با بانک ملی خواهیم داشت برآنیم تا بر سر بدهی‌های شهرداری به توافق برسیم و مشکلات را برطرف کنیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم با همکاری همه نهادها و پیگیری و حمایت‌های استاندار قم بحث مونوریل و مترو را به سرانجام برسانیم

آدرس کوتاه :