جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق قم معرفی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق قم معرفی شد


در مراسمی با حضور معاون هماهنگی توزیع توانیر، مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق قم معرفی و از خدمات 11 ساله سیدمرتضی نبوی تقدیر شد.

پس از 11 سال؛

معاون هماهنگی توزیع توانیر در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم به ارائه گزارشی از وضعیت صنعت برق کشور پرداخت و با اشاره به حضور 32 میلیون مشترک برق در کشور گفت: در سال 93 حدود 218 میلیون کیلووات ساعت برق تحویل مردم دادیم.

وی با اشاره به اینکه سالانه بیش از یک و نیم میلیون مشترک اضافه می‌شود، خاطرنشان کرد: پیک سال گذشته 49 هزار مگاوات بود، این در حالی است که ما با گرمای زودهنگام نیز مواجه شدیم.

غلامرضا خوش‌خلق با بیان اینکه در حال حاضر 14.5 مگاوات نیروگاه برق آبی در کشور داریم، این عدد را قابل توجه و تعیین‌کننده خواند و گفت: ما امسال مواجه با پیک 52 هزار مگاوات به بالا هستیم و اگر نیروگاه‌های برق آبی به کمک ما نیاید، فقط مدیریت مصرف می‌تواند راهگشا باشد.

وی در ادامه با اشاره به مجموعه اقدامات صورت گرفته برای مدیریت مصرف اظهار داشت: این اقدامات منجر به حدود 2 هزار مگاوات مدیریت بار شد که عدد بسیار قابل توجهی است و امسال نیز انتظار 4 هزار مگاوات کاهش پیک را داریم.

معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه در سال گذشته یک‌هزار و 930 مگاوات کاهش پیک در کشور داشتیم، ابراز داشت: این عدد به معنای این است که ما عملاً یک نیروگاه مجازی به خدمت گرفته‌ایم که حدود 8 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی داشته است.

در پایان این مراسم طی حکمی مهدی آهنین‌پنجه به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق قم معرفی و از خدمات 11 ساله مرتضی نبوی قدردانی شد.

یادآور می‌شود آهنین‌پنجه پیش از این به عنوان مدیر منطقه غرب و شرق برق قم فعالیت داشته است.

آدرس کوتاه :