جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم معارفه شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم معارفه شد


مراسم معارفه سید حسن هانی طبائی به سمت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم برگزار شد.

 مراسم معارفه سید حسن هانی طبائی به‌سمت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم در سالن همایش‌های اداره‌کل پست استان قم برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مرتضی براری معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، حمید مهدی‌پور مدیر‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سابق قم تودیع و سید حسن هانی طبائی به این سمت منصوب شد.

در این مراسم حمید مهدی‌پور که عنوان مدیر‌کلی شرکت زیرساخت استان قم را داراست با اشاره به اینکه سه سال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان قم فعالیت داشته است، اظهار داشت: گسترش بحث دیتا‌سنتر و دولت الکترونیک از مهم‌ترین برنامه‌هایی بود که در دستور کار اداره‌کل ارتباطلات و فناوری اطلاعات استان قم قرار گرفته بود و باید از این پس نیز در برنامه‌های اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گیرد.

مدیرکل سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه استان قم در امر تولید محتوا جایگاه ویژه‌ای دارد، افزود: با توجه به اینکه در زیرساخت‌ها در جایگاه مناسبی قرار داریم باید در تولید محتوا اقدام‌کنیم.

در این مراسم همچنین بااهدای هدایایی از طرف ‌پست استان قم و اداره ‌ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از حمیدمهدی پور تقدیر و تشکر شد./تسنیم

آدرس کوتاه :