جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

مذاکره‌کنندگان از خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبری تخطی نکنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مذاکره‌کنندگان از خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبری تخطی نکنند


دبیر شورایعالی حوزه‌های علمیه گفت: بدون تردید تاکیدات رهبر معظم انقلاب در موضوع هسته‌ای خواست ملت ایران است و تیم مذاکره‌کننده باید در این راستا پافشاری کند.

آیت الله مقتدایی:

آیت الله مرتضی مقتدایی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پر شور مردم اظهار کرد: ملت ایران همواره هوشیار و بیدار هستند و حساسیت این راهپیمایی را به خوبی درک کردند و به وظیفه و تکلیف الهی خود در حضوری پرشور اهتمام کردند.

وی ادامه داد: راهپیمایی امسال پر شورتر از سال‌های دیگر بوده و پیام حضور ملت ایران حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دشمنی و انزجار از آمریکا و اسرائیل است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با بیان اینکه جوانان حضوری پر شور و قابل توجه در راهپیمایی روز قدس داشت، تصریح کرد: امروز اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی شرکت کردند که از خداوند متعال برای آنها توفیق بیشتر مسئلت داریم.

مقتدایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، ابراز کرد: وظیفه مهمی که تیم مذاکره‌کننده ما در این زمان حساس بر عهده دارد، تخطی نکردن از تعالیم و خطوط قرمز امام و رهبری است و تیم مذاکره‌کننده باید از دستورات مقام معظم رهبری تخطی نکنند و اگر بر همان خطی که رهبری ترسیم کرده حرکت کنند، قطعا عامل عزت و سرافرازی کشور خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: بدون تردید تاکیدات رهبر معظم انقلاب در موضوع هسته‌ای خواست ملت ایران است و تیم مذاکره‌کننده باید در این راستا پافشاری کند.

// فارس

آدرس کوتاه :