جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مراسم روز خبرنگار با حضور ۲۰۰ نفر از خبرنگاران قمی در مجموعه باغ سنگی برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مراسم روز خبرنگار با حضور ۲۰۰ نفر از خبرنگاران قمی در مجموعه باغ سنگی برگزار می‌شود


رئیس سازمان بسیج رسانه قم با بیان اینکه به‌مناسبت روز خبرنگار ۲۰۰ نفر از خبرنگاران استان به‌همراه خانواده‌های خود در مجموعه باغ سنگی شرکت می‌کنند، گفت: این مراسم روز دوشنبه ساعت ۱۸ در مجموعه باغ سنگی و با حضور مسئولان استان برگزار می‌شود.

رئیس بسیج رسانه قم در گفت‌و‌گو با تسنیم:

 عبدالمجید تناور، اظهار داشت: روز خبرنگار به یاد شهید خبرنگار صارمی نامگذاری شده که فرصت مناسبی برای تجلیل از خبرنگاران استان قم است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قم بابیان اینکه حرم حضرت معصومه (س) و شهرداری قم به‌مناسبت روز خبرنگار مراسم برگزار می‌کنند، افزود: بسیج رسانه تلاش می‌کند ضمن تعامل با سازمان‌ها وادارات استان در برگزاری باشکوه مراسم روز خبرنگار سهیم باشد.

تناور با اشاره به برنامه‌های بسیج رسانه قم برای روز خبرنگار بیان کرد: ایجاد انس و صمیمیت بین خبرنگاران استان قم و تقدیر از خدمات این قشر زحمت‌کش ازجمله اهداف برگزاری روز خبرنگار توسط بسیج رسانه قم است.

وی گفت: به مناسبت روز خبرنگار بسیج رسانه قم مراسمی با حضور خبرنگاران و خانواده‌های آن‌ها در باغ سنگی برگزار می‌کند که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برنامه‌های متنوعی در این مراسم اجرا شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قم تصریح کرد: این مراسم روز دوشنبه ساعت 18 تا 22 در مجموعه باغ سنگی و با حضور مسئولان استان برگزار می‌شود و برنامه به‌صورت صمیمی و از شکل رسمی و نمایشی خارج است و مسئولان استان در جمع خبرنگاران شرکت می‌کنند.

تناور بیان کرد: 200 نفر از خبرنگاران استان قم به همراه خانواده‌های خود در مجموعه باغ سنگی شرکت می‌کنند و از خدمات این قشر زحمت‌کش تقدیر می‌شود./تسنیم

آدرس کوتاه :