جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مراکز آموزشی پردیسان باید یکی از زیرساخت‌های مسکن مهر باشد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مراکز آموزشی پردیسان باید یکی از زیرساخت‌های مسکن مهر باشد


فرماندار قم با اشاره به بخشی از رسالت‌هایی که بر دوش مسکن مهر سپرده شده است گفت: مراکز آموزشی پردیسان باید یکی از زیرساخت‌های مسکن مهر باشد.

فرماندار قم:

 

 رضا سیار شنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با بیان اینکه خیرین قمی سهم قابل توجهی از حرکت‌های آموزش و پرورش را به خود اختصاص می‌دهند اظهار کرد: در پردیسان نیازهای متفاوتی در حوزه آموزش و پرورش دیده می‌شود و در سال‌های آینده با مشکلات جدی‌تری در این منطقه روبه‌رو می‌شویم در صورتی که اکنون با تدابیر لازم می‌توانیم مشکلات آینده را برطرف کنیم.

وی با اشاره به بخشی از رسالت‌هایی که بر دوش مسکن مهر گذاشته شده است تاکید کرد: مراکز آموزشی پردیسان باید یکی از زیرساخت‌های مسکن مهر باشد.

فرماندار قم با تاکید بر اینکه تربیت فرزندان جامعه اسلامی نیازمند بسترهای مناسب است یادآور شد: هزینه در حوزه آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری است زیرا دانش آموزان کنونی، نیروهای توانمند فردای جامعه اسلامی خواهند بود.

وی به بخشی از اقدامات انجام شده در اداره‌ کل آموزش و پرورش استان قم اشاره کرد و گفت: اکنون دانش آموزان قمی به جایگاه علمی مناسبی رسیده‌اند اما برای حفظ این جایگاه باید تلاش‌های بیشتری داشته باشیم و نباید از جایگاه‌های عملی بالاتر غافل شویم.

سیار تجمع ظرفیت‌های استانی را راهکاری برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: ارتباط میان سازمان‌ها و نهادها می‌تواند بسیاری از مشکلات موجود در میان جامعه را برطرف کند. / فارس

آدرس کوتاه :