سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

مربیگری حسن‌زاده در تیم فوتسال قم منتفی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مربیگری حسن‌زاده در تیم فوتسال قم منتفی شد


مربیگری محسن حسن‌زاده در تیم فوتسال قم برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگا‌ه‌های کشور رسما منتفی شد.

در فاصله 25 روز تا آغاز هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال

 دقیقا یک هفته قبل بود که پس از کش و قوس‌های فراوان از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم سرمربی، سرپرست و مدیر تیم فوتسال قم برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور معرفی شدند.

امتیاز تیم فوتسال قم برای حضور در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان قم است و این تیم بعد از کناره‌گیری رسمی مجتمع تفریحی توریستی ماهان تندیس از ادامه تیم‌داری در لیگ برتر رسما بار دیگر به این اداره کل تعلق گرفت.

اداره کل ورزش و جوانان صاحب امتیاز تیم فوتسال قم

به‌دنبال کناره‌گیری رسمی ماهان تندیس از تیم داری در لیگ جدید تغییر و تحولات در راس کادر فنی نماینده قم برای حضور در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور باز هم ادامه یافت و یک سرمربی جدید برای این تیم در دوره جدید لیگ برتر معرفی منصوب شد.

با تغییر و تحولات مدیریتی در این تیم، اکنون این اداره کل ورزش و جوانان استان قم است که اختیار تصمیم‌گیری در خصوص آینده نماینده قم برای حضور در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را دارد و این اداره کل نیز با بررسی جوانب مختلف و مطالعه گزینه‌های مختلف برای هدایت این تیم در لیگ جدید، سرانجام محسن حسن‌زاده را که از بازیکنان سابق فوتسال قم است به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.

بدین ترتیب محسن حسن‌زاده کاپیتان سابق تیم‌های فوتسال ارم کیش و صبای قم و همچنین تیم‌های شهرداری ساوه، پوشینه بافت قزوین و علم و ادب مشهد رسماً به عنوان سرمربی در راس کادر فنی تیم فوتسال قم قرار گرفت ولی حسن زاده یک هفته بعد از معرفی به این عنوان، هنوز هیچ اقدامی برای شروع تمرینات نماینده قم نکرده است.

غیبت‌های مکرر حسن‌زاده و شروع تمرینات بدون حضور سرمربی

در واقع غیبت‌های مکرر محسن حسن‌زاده در روزهای اخیر که با سکوت محض وی همراه شده و هیچ کس نمی‌داند که حسن‌زاده چه فکری برای مربیگری یا عدم همکاری با نماینده قم در لیگ برتر فوتسال دارد، زمزمه‌ها برای پایان همکاری آغاز نشده این مربی جوان با تیم فوتسال قم را بر سر زبان‌ها انداخته است.

حسن‌زاده بعد از اینکه اواسط هفته گذشته از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم به عنوان سرمربی تیم فوتسال قم در فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور معرفی شد، قرار بود از روز چهارشنبه بیستم خرداد ماه تمرینات این تیم را آغاز کند اما به مدیریت تیم اعلام کرده بود که قرار است از روز شنبه بیست و سوم خرداد این کار را انجام دهد و حالا هیچ خبری از این مربی در تمرینات تیم فوتسال قم نیست.

حضور نیافتن حسن‌زاده بر سر تمرینات تیم فوتسال قم و خبرهایی که از احتمال رفتن وی و برادرانش به تیم فوتسال حفاری اهواز می‌دهد، منتفی شدن حضور وی در راس کادر فنی تیم فوتسال قم در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را قوت بخشیده و با اینکه حسن‌زاده هنوز در هیچ رسانه‌ای در این خصوص اظهار نظر نکرده اما غیبت‌های حسن‌زاده در تمرینات تیم فوتسال قم علاوه بر اینکه تمرین امروز دوشنبه این تیم را لغو کرده، مدیریت این تیم را نیز مصمم کرده تا جانشین وی را تا روز سه‌شنبه بیست و ششم خرداد ماه جاری معرفی کنند و نماینده قم بیش از این فرصت آماده‌سازی برای لیگ جدید را از دست ندهد.

// فارس

آدرس کوتاه :