جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

مردان والیبالیست قم به میهمانی شهرداری نیشابور می‌روند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مردان والیبالیست قم به میهمانی شهرداری نیشابور می‌روند


مردان والیبالیست قم در ترکیب تیم سفیر برای انجام سومین بازی خارج از خانه خود در نیم‌فصل دوم لیگ دسته اول والیبال کشور برابر تیم شهرداری نیشابور صف‌آرایی می‌کنند.

تیم سفیر قم؛

دیدارهای هفته ششم از دور برگشت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور جام زنده‌یاد حسین معدنی سرمربی فقید تیم ملی والیبال کشورمان روز یکشنبه دوازدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان با توجه به اینکه به زودی موعد پایان دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور فرا می‌رسد بازی‌های حساسی در گروه‌های دو گانه برگزار می‌شود.

یکی از مهمترین دیدارهای گروه نخست از مقدماتی لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور برای علاقمندان به والیبال در قم، بی‌تردید مسابقه سفیر قم با شهرداری نیشابور است که باید در نخستین روز از دهه مبارک فجر در شهر نیشابور به انجام برسد.

سفیر قم از رویارویی با تیم شهرداری نیشابور خاطره خوب و خوشی دارد زیرا در اوج ناکامی‌های خود در نیم‌فصل نخست بازی‌های این دوره توانست در هفته ششم از دور رفت بازی‌ها تیم شهرداری نیشابور را در سالن ورزشی شهید جعفر حیدریان قم با حساب 3 بر 1 شکست بدهد.

حالا نوبت به بازی برگشت دو تیم رسیده است و تیم والیبال سفیر قم که از آغاز نیم‌فصل دوم متحول شده و روند رو به رشدی را در پیش گرفته است برای تداوم موفقیت‌های خود و با هدف کسب 3 امتیاز به میدان می‌رود تا چهارمین برد متوالی دور برگشت را نیز کسب کند.

شرایط جدول رده‌بندی گروه نخست مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور در شرایط کنونی به شکلی است که بخت بلندی را در اختیار تیم والیبال سفیر قم برای راهیابی به مرحله پلی‌آف تیم‌های مدعی صعود به لیگ برتر به وجود آورده است.

در حال حاضر در جدول رده‌بندی گروه نخست این رقابت‌ها در پایان هفته چهارم از دور برگشت تیم میزان‌فردا مشهد صدرنشین است و تیم‌های کاله جوان آمل، شهدای 15 خرداد پیشوا و مقاومت فرمانداری مهاباد در تعقیب صدرنشین بازی‌ها گروه نخست، در مکان‌های دوم تا چهارم هستند.

همچنین تیم‌های شهرداری‌جوان ارومیه، سفیر قم، ملوان تهران، شهرداری نیشابور و عقاب نهاجا تهران به ترتیب در مکان‌های پنجم تا نهم گروه نخست لیگ دسته اول والیبال قرار دارند و از بین این 9 تیم نهایتا 4 تیم جواز صعود به پلی آف را کسب خواهد کرد.

در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه تعداد چهار تیم مجوز صعود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال را کسب می‌کنند و سفیر قم در پنج بازی آتی خود تا پایان مرحله گروهی با تیم‌های شهدای 15 خرداد پیشوا و شهرداری نیشابور در خانه حریفان و با تیم‌های مقاومت فرمانداری مهاباد و شهرداری جوان‌ ارومیه در قم دیدار می‌کند و همچنان امیدوار به صعود است.

آدرس کوتاه :