حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷

مرکز قم حامی صنوف استان - روابط عمومی

 

 در آستانه برگزاری ششمین همایش صنعت چوب استان قم، اعضای اتحادیه درودگران استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم دیدار کردند.

حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم گفت: اولویت مرکز قم حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه انسانی بومی استان است و ما نیز با حمایت از نیروی کار و سرمایه بومی و صنوف و محصولات تولیدی استان کلیه اخبار اقتصادی، رویدادهای مهم و فرهنگی و مطالبات مردمی را پیگیری و در جهت توسعه و رونق اقتصادی شهر مقدس قم نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم.

مدیر مرکز قم با اشاره به اهمیت برند سازی و تبلیغات موثر در معرفی تولیدات استان گفت : امروزه تبلیغات اهرمی پرقدرت در توسعه اقتصادی کشورها در معرفی محصولات و گسترش سهم برندها از بازارهای هدف محسوب می شود. ما نیز با برند سازی محصولات استان و استفاده از ابزارهای رسانه‌ای و تبلیغاتی موثر باید سهم بسزایی از بازارهای مصرف داخلی و صادرات به بازارهای خارجی در کشورهای مختلف را به خود اختصاص دهیم.

حسین معماریان رئیس اتحادیه درودگران استان قم با اشاره به عضویت بیش از 4 هزار نفر در این اتحادیه گفت: گفت: استان قم قطب تولید مبلمان استیل و صنایع وابسته در کشور است که این جایگاه، اهمیت تولید و اشتغال در توسعه و آبادنی استان و کشور را می‌رساند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت رسانه در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از تولیدات ایرانی و حمایت از نیروی کار داخلی ، اشتغال زایی  و صادرات محصولات ، متقاضی معرفی محصولات تولیدی استان از رسانه ملی هستیم.

آدرس کوتاه :