جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مرگ مرد 30 ساله بر اثر سقوط در چاه - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مرگ مرد 30 ساله بر اثر سقوط در چاه


معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به سقوط دو نفر در چاه گفت: در این حادثه که در شهرک شکوهیه اتفاق افتاد یک مرد 30 جان خود را از دست داد.

نسخه چاپيارسال به دوستان معاون مرکز مدیریت حوادث قم خبر داد

مهدی فراهانی امروز در قم اقدامات اورژانس قم در روزهای اخیر را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: تقویت و افزایش آمبولانس‌ها در نزدیکی حرم مطهر و مسجد جمکران انجام شد.

وی به عملکرد اورژانس طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 272 مأموریت اورژانسی انجام شده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم اضافه کرد: 47 مورد از این مأموریت‌ها مرتبط با حوادث ترافیکی بود که 66 مجروح در پی داشت.

فراهانی بیان کرد: از مجموع 66 مجروح حوادث ترافیکی 45 نفر به مراکز درمانی منتقل شده و 21 نفر نیز خدمات درمانی را به صورت سرپایی در محل دریافت کردند.

وی در خصوص سایر مأموریت‌های اورژانس اظهار کرد: از مجموع مأموریت‌های انجام شده در این مدت 225 مورد به مأموریت‌های مرتبط با بیماری‌های قلبی – تنفسی، سقوط و مسمومیت اختصاص داشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم اضافه کرد: در این ارتباط 39 بیمار اورژانسی به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

فراهانی به فعالیت‌های اورژانس در محدوده حرم – جمکران و کاروان‌های اعزامی به مرقد امام گفت: 4 هزار و 765 نفر در جمکران، حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران و نیز کاروان‌های اعزامی به مرقد مطهر امام راحل خدمات درمانی را به صورت سرپایی دریافت کردند.

وی با اشاره به حوادث 24 ساعت گذشته، سقوط دو نفر در چاه را از جمله این حوادث برشمرد و بیان کرد: این حادثه در شهرک شکوهیه اتفاق افتاد که طی آن یک آقای 30 در محل جان خود را از دست داد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم اضافه کرد: در این حادثه همچنین یک نفر آسیب دید که بعد از انجام عملیات احیا توسط پرسنل اورژانس به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شد.

فراهانی همچنین به برخورد کامیون با عابر اشاره کرد و گفت: در این حادثه که در روستای وشنوه روی داد یک آقای 40 ساله دچار آسیب‌های جدی شد.

وی ادامه داد: این مجروح که از ناحیه سر و شکم دچار آسیب‌های شدید شده بود توسط بالگرد اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد که متأسفانه حال عمومی این فرد وخیم گزارش شده است.

آدرس کوتاه :