رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مرگ موتورسوار در کارناوال عروسی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از مرگ یک موتورسوار بر اثر سقوط از پل خبر داد.

 

مهدی فراهانی امروز در قم با اشاره به حوادث امروز گفت: بامداد امروز سرنشین یک موتورسیکلت در کارناوال عروسی از پل سقوط کرد و مراسم عروسی را به عزا تبدیل کرد.

وی افزود: این حادثه روی پل نیروگاه رخ داد و جوانی حدودا 30 ساله بر اثر سقوط از روی پل جان خود را از دست داد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم در ادامه با اشاره به حادثه برخورد پراید با ون ادامه داد: این حادثه در بلوار الغدیر روبه‌روی بوستان علوی روی داد که در آن 11 نفر مجروح شدند.

فراهانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد اورژانس قم طی هفته گذشته اظهار کرد: در این مدت 8 هزار و 694 تماس در اورژانس قم به ثبت رسید.این تعداد تماس منجر به انجام هزار و 408 ماموریت شد که هزار و 178 ماموریت شهری و 230 ماموریت دیگر جاده‌ای بود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به آمار حوادث ترافیکی ابراز کرد: از مجموع ماموریت‌های انجام شده 501 ماموریت به سوانح رانندگی اختصاص داشت که 419 حادثه شهری و 82 حادثه دیگر جاده‌ای بود.

فراهانی مجروحان حوادث ترافیکی را 590 نفر اعلام کرد و گفت: 231 نفر از مجروحان به صورت سرپایی در محل حادثه خدمات درمانی را دریافت کرده و 357 نفر دیگر نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی آمار ماموریت‌های مرتبط با موتورسیکلت سواران را 335 مورد اعلام کرد و افزود: در این حوادث 391 نفر مجروح شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم اضافه کرد: 184 نفر از مجروحان این حوادث در محل حادثه به صورت سرپایی درمان و 207 نفر دیگر نیز به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

فراهانی در ادامه واژگونی پراید را از جمله حوادث این مدت برشمرد و بیان کرد: این حادثه در جاده گرمسار روی داد که با کشته و مجروح شدن هفت نفر همراه بود.

وی در تشریح جزئیات این حادثه ابراز کرد: حادثه مذکور در کیلومتر 70 روی داد که یک کشته و 6 مجروح در پی داشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم برخورد وانت با پراید را از دیگر حوادث این مدت برشمرد و بیان کرد: این حادثه در اتوبان قم ـ تهران روی داد که هشت مجروح بر جای گذاشت./ فارس

آدرس کوتاه :