رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور در قم پایان یافت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور در بخش کیوروگی و در رده‌های سنی مختلف در قم پایان یافت.

 مسابقات تکواندوی منطقه‌ای بانوان کشور در سالن تکواندوی شهیدان برجعلی‌زاده قم به انجام رسید و تکواندوکاران قمی عناوین بر‌تر این مسابقات را از آن خود کردند.

در این رقابت‌ها که در قسمت کیوروگی برگزار شد تکواندوکاران در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برابر هم قرار گرفتند که تیم تکواندوی بانوان قم با کسب بیشترین امتیاز به مقام نخست رسید.

علاوه بر بانوان تکواندوکار قمی، تیم‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، مرکزی، قزوین و البرز در این مسابقات شرکت کردند و در مجموع 170 بانوی تکواندوکار در قم روی شیهاپ چانگ رفتند.

در پایان این مسابقات مهسا روستایی تکواندوکار شایسته قم به عنوان فنی‌ترین تکواندوکار معرفی شد و عنوان داور بر‌تر این مسابقات نیز به کبری سخایی وطن، پومسه کار باسابقه و نامدار قم در لیگ بر‌تر پومسه بانوان کشور اختصاص یافت.

نکته قابل توجه این مسابقات رقابت جذاب تکواندوکاران رده‌های سنی پایه و نیز درخشش چشمگیر تکواندوکاران قمی در مصاف با استان‌های مرکزی کشور بود.

این در حالی است که مسابقات لیگ بر‌تر و دسته یک پومسه بانوان کشور نیز آغاز شد و چند بانوی پومسه کار قمی شامل سخایی وطن و طاهره صفدری و نیز مهسا روستایی در رده سنی 18 تا 31 سال در بخش انفرادی در این رقابت‌ها حاضر هستند.

زینب میرزایی، فاطمه معین‌زاده و زهرا یوسفی در رده سنی 18 تا 31 سال در بخش تیمی برای تیم پومسه تیمی قم روی شیهاپ چانگ می‌روند./تسنیم

آدرس کوتاه :