جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مسابقات لیگ فوتبال امید در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسابقات لیگ فوتبال امید در قم برگزار می‌شود


رئیس هیئت فوتبال استان قم از برنامه‌ریزی این هیئت برای برگزاری مسابقات لیگ رده سنی فوتبال امید باشگاه‌های قم خبر داد.

بهرامی عنوان داشت؛

کریم بهرامی اظهار کرد: برگزاری منظم و با برنامه مسابقات لیگ همواره یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های کلیدی هیئت فوتبال استان قم به شمار می‌رود و امسال قصد داریم این بازی‌ها را با استفاده از تجربیات دوره‌های قبل با کیفیت بهتری برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات استانی در واقع به روح یک رشته ورزشی جان دوباره می‌دهد و برگزار کردن منظم و با برنامه مسابقات لیگ موجب می‌شود که بازیکنان در شرایط مسابقه آمادگی خود را حفظ کرده و در نتیجه نمایندگان موفقی در لیگ‌های کشور داشته باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان قم اضافه کرد: در سال گذشته لیگ‌های فوتبال باشگاه‌های قم را در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با برنامه‌ریزی مطلوب برگزار کردیم و قهرمانان این لیگ‌ها برای حضور در مسابقات لیگ‌های باشگاهی کشور به عنوان نماینده قم شناسایی شده‌اند.

وی یادآور شد: متاسفانه تنها لیگی که در سال 1393 نتوانستیم برنامه‌ریزی دقیق و مناسبی برای برگزاری آن انجام بدهیم، لیگ رده سنی امید فوتبال باشگاه‌های استان قم است که در سال جدید قطعا این لیگ را در اولویت برنامه‌های هیئت قرار می‌دهیم.

بهرامی بیان کرد: به دلیل اینکه لیگ رده سنی امید فوتبال باشگاه‌های قم برگزار نشد در مسابقات لیگ منطقه‌ای فوتبال امیدهای کشور نیز نماینده نداشتیم و این اتفاق را یک ضعف بزرگ می‌دانم و شخصا برگزاری منظم لیگ امید در سال 94 را پیگیری خواهم کرد.

وی عنوان کرد: خوشبختانه تیم‌هایی که به عنوان قهرمان و نماینده استان قم در مسابقات فصل 94 – 1393 لیگ منطقه‌ای باشگاه‌های کشور حضور یافتند عملکرد خوبی داشتند و شاهد صعود 4 تیم از جمع 5 نماینده قم به مرحله بعدی لیگ منطقه‌ای کشور هستیم.

رئیس هیئت فوتبال استان قم افزود: در رده سنی نونهالان تیم‌های صبای قم و سیاه‌جامگان قم با کسب نتایج بسیار خوب از مرحله گروهی به دور بعدی مسابقات لیگ منطقه‌ای باشگاه‌های کشور راه یافته‌اند و چنانچه روند موفقیت‌های خود را ادامه بدهند به لیگ برتر این رده سنی صعود می‌کنند.

وی یادآور شد: در رده سنی جوانان نیز تیم‌های فوتبال جوانان عقاب پردیسان و افشید دو نماینده موفق قم در لیگ این دوره هستند که این‌ها نیز توانسته‌اند از مرحله مقدماتی با وجود اینکه در خانه حریفان بازی می‌کردند به مرحله دوم لیگ جوانان کشور صعود کنند و همچنان بخت صعود به لیگ دسته اول جوانان کشور را داشته باشند.

بهرامی عنوان کرد: البته در رده سنی نوجوانان لیگ منطقه‌ای باشگاه‌های کشور نماینده قم تیم نوجوانان هنگ بود اما این تیم در پایان بازی‌های مقدماتی که در یزد برگزار شد نتوانست در جمع تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی بازی‌های این رده سنی قرار بگیرد.

آدرس کوتاه :