جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مسابقات مینی‌گلف و گلف جام رمضان در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسابقات مینی‌گلف و گلف جام رمضان در قم برگزار می‌شود


دبیر هیئت گلف استان قم از برنامه‌ریزی این هیئت ورزشی برای برگزاری رقابت‌های گلف‌ و مینی‌گلف قهرمانی جام رمضان در قم خبر داد.

فاتح خبر داد؛

فرهاد فاتح اظهار کرد: برگزاری مسابقات مینی‌گلف و گلف جام رمضان در قم با هدف ارزیابی میزان آمادگی ورزشکاران این دو رشته به منظور اعزام به پیکارهای قهرمانی کشور صورت می‌گیرد و برای هیئت از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی ادامه داد: هیئت گلف استان قم هم اکنون در سه رشته ورزشی وودبال، مینی‌گلف و گلف فعال است و امسال قصد داشتیم در هر سه رشته برای برگزاری مسابقات جام رمضان قهرمانی استان قم برنامه‌ریزی کنیم اما فعلا در وودبال پیش‌بینی برگزاری این رقابت‌ها صورت نگرفته است.

دبیر هیئت گلف استان قم اضافه کرد: گلف، مینی‌گلف و وودبال در هر دو بخش آقایان و بانوان در قم فعال است و ما هر ساله در هر سه رشته اعزام‌های مختلفی را به مسابقات لیگ و همچنین پیکارهای قهرمانی کشور انجام می‌دهیم و نتایج خوبی نیز کسب کرده‌ایم.

وی یادآور شد: ‌با برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی کادر اجرایی هیئت گلف ‌مسابقات مینی‌گلف جام رمضان امشب بعد از ساعت افطار در آکادمی مینی‌گلف مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم برگزار می‌شود و رقابت‌های گلف دو روز دیگر به انجام خواهد رسید.

فاتح عنوان کرد: مجموعه مینی‌گلف ورزشگاه حیدریان میزبان برگزاری مسابقات مینی‌گلف جام رمضان خواهد بود و فعلا مسابقات در بخش آقایان اجرا خواهد شد، ضمن اینکه رقابت‌های گلف قهرمانی جام رمضان را با حضور چهره‌های شاخص این رشته به میزبانی زمین گلف بوستان تفریحی ورزشی غدیر قم برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به زمان پیش‌بینی شده برای برگزاری رقابت‌های گلف قهرمانی جام رمضان، ابراز کرد: این دوره از رقابت‌ها از ساعت 18 روز چهارشنبه بیست و چهارم تیر ماه با برنامه‌ریزی کمیته مسابقات هیئت گلف استان قم در بخش آقایان به انجام خواهد رسید.

دبیر هیئت گلف استان قم بیان کرد: هر سال رقابت‌های جام رمضان برگزار می‌شود و علاقمندان زیادی را از بین ورزشکاران و ورزش‌دوستان به محیط سالم و پاک ورزش جذب می‌کند، به همین خاطر ما نیز سعی کرده‌ایم که در هر دو بخش آقایان و بانوان جام رمضان را برگزار کنیم.

وی یادآور شد: بهترین ساعت برای برگزاری رقابت‌های ورزشی جام رمضان نیز ساعت بعد از افطار است که موجب می‌شود تا ورزشکاران از وضعیت جسمانی بهتری برای حضور در فعالیت ورزشی برخوردار باشند و رقابت‌های ورزشی جام رمضان با بهترین کیفیت به انجام برسد.

فاتح تاکید کرد: هیئت گلف استان قم برای برگزاری مطلوب این مسابقات در فراخوانی از چهره‌های مطرح و مدعی و همچنین نفراتی که به تازگی به جمع گلف‌بازان قمی پیوسته‌اند برای شرکت در رقابت‌های جام رمضان مینی‌گلف قم دعوت کرده تا این پیکارها در سطحی مطلوب به میزبانی آکادمی گلف مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به انجام برسد.

آدرس کوتاه :