جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مسابقات والیبال جوانان کشور برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسابقات والیبال جوانان کشور برگزار می‌شود


مدیرعامل باشگاه سفیر قم گفت: مرحله پایانی مسابقات والیبال جوانان کشور به میزبانی باشگاه سفیر قم برگزار می‌شود و سفیر به دنبال سومین قهرمانی است.

به میزبانی باشگاه سفیر قم؛

غلامرضا قربانی اظهار داشت: با موافقت سازمان لیگ فدراسیون والیبال با درخواست باشگاه سفیر قم، مسابقات مرحله پایانی لیگ دسته اول والیبال قهرمانی جوانان کشور از روز جمعه 17 بهمن به مدت 5 روز به میزبان باشگاه سفیر قم برگزار می‌شود.

وی افزود: پیش از این نیز سابقه میزبانی از مسابقات قهرمانی کشور را داشته‌ایم و بی‌تردید امتیاز بازی در خانه به ما یاری می‌رساند تا مسیر آسان‌تری برای کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ دسته اول جوانان کشور در مقابل داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه سفیر قم گفت: تیم‌های والیبال جوانان سفیر قم، شهدای 15 خرداد پیشوای ورامین، عقاب تهران، شهرداری اراک، مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت لاستیک بارز کرمان تیم‌های حاضر در این مسابقات را تشکیل می‌دهند.

قربانی بیان کرد: تیم‌های راه‌یافته به دور نهایی پس از عبور موفقیت‌آمیز و کسب عناوین اول تا سوم مرحله مقدماتی گروه‌های اول و دوم جواز حضور در مرحله پایانی را به دست آورده‌اند و قرار است روز 16 بهمن ماه برای شرکت در این مسابقات وارد قم شوند.

وی عنوان کرد:‌ سفیر قم در دور گروهی مسابقات لیگ جوانان کشور با کسب 4 پیروزی و یک شکست عنوان نخست این مرحله را به دست آورد در حالی که این تیم در 2 سال گذشته عنوان نخست این رقابت‌ها را به دست آورده است.

مدیرعامل باشگاه سفیر قم تصریح کرد: در صورتی که بتوانیم امسال نیز عنوان قهرمانی لیگ دسته اول را کسب کنیم، برای نخستین‌بار در تاریخ والیبال قم به چنین رکوردی می‌رسیم اما آنچه برای ما مهم‌تر از این رکورد‌ها است، رشد مقطعی والیبال در قم است.

قربانی خاطرنشان کرد: تیم والیبال بانوان سفیر قم نیز در دور پایانی مسابقات لیگ دسته اول بزرگسالان کشور در بخش بانوان به میدان رفت و عنون سوم این مسابقات را از آن خود کرد اما موفق به صعود به لیگ بر‌تر نشد.

آدرس کوتاه :