جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات ووشوی مردان کشور در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسابقات ووشوی مردان کشور در قم برگزار می‌شود


رئیس هیئت ووشوی قم گفت: مسابقات ووشوی مردان کشور از روز پنجم شهریور در قم برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ووشوی قم

مهدی اردستانی اظهار داشت: فدراسیون ووشو میزبانی مسابقات ووشوی قهرمانی مردان کشور را به قم واگذار کرد.

وی افزود: این مسابقات قرار است در رده‌های سنی مختلف روزهای 5 و 6 شهریورماه امسال در قم برگزار شود و پیش بینی می‌شود 600 ورزشکار از تمامی استان‌های کشور در آن شرکت کنند.

رئیس هیئت ووشوی قم گفت: این مسابقات در سالن 2هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود و دومین رویداد ملی ووشو به میزبانی قم در یک ماه گذشته است.

اردستانی بیان کرد: استان قم مرداد ماه امسال میزبانی مسابقات ووشوی سبک لو هان چوآن کشور را در اختیار داشت و میزبانی از این مسابقات توسط استان قم با موفقیت انجام شد.

وی عنوان کرد: علاوه بر فعالیت پرکار در بخش مردان و حضور ووشوکاران قمی در تیم‌های ملی، در بخش بانوان فعالیت‌های قابل توجهی در ووشوی قم انجام شده و حضور تیم ووشوی قم در لیگ بر‌تر بانوان حاصل این تلاش‌ها است.

رئیس هیئت ووشوی قم تصریح کرد: تیم ووشوی بانوان قم سال گذشته با بودجه 16 میلیون تومانی وارد سوپرلیگ بانوان کشور شد و در شرایطی که تیم‌های پرهزینه‌ای در این مسابقات حاضر بودند توانست با تیمی بی‌تجربه مقام چهارم لیگ را کسب کند.

اردستانی خاطرنشان کرد: رایزنی‌هایی با بخش خصوصی انجام شده و امسال ووشوی قم در تدارک حضور در لیگ بر‌تر بانوان و لیگ بر‌تر جوانان کشور است.

آدرس کوتاه :