جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مسابقات کاراته سبک شیتوریوی کشور از پنج‌شنبه در قم آغاز می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسابقات کاراته سبک شیتوریوی کشور از پنج‌شنبه در قم آغاز می‌شود


سرپرست هیئت کاراته قم گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شوکوکای یونیون از فردا پنج‌شنبه به میزبانی استان قم و سالن شهید حیدریان آغاز خواهد شد.

سرپرست هیئت کاراته قم

وی افزود: در این دوره از پیکارها تیم‌های مختلف در رده‌های مختلف سنی حضور دارند و مسابقات خود را به مدت دو روز طی روزهای پنج‌شنبه ۸ و جمعه ۹ مرداد برگزار می‌کنند و این مسابقات عصر روز جمعه با برگزاری مراسم پایانی به انتها می‌رسد.

سرپرست هیئت کاراته قم گفت: مراسم افتتاحیه این مسابقات از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روز پنج شنبه آغاز می‌شود و پیش بینی می‌کنیم تعداد قابل توجهی از ورزشکاران این سبک از استان‌های مختلف کشور در این دوره از مسابقات حضور یابند.

برخورداری بیان داشت: استان قم در سال ۹۳ نیز میزبان یکی از رویدادهای سبکی کاراته کشور بود و مسابقات سبک شوتوکان ایران شهریورماه سال گذشته در قم برگزار شد و مورد استقبال پرشور علاقمندان و ورزشکاران این سبک قرار گرفت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود عنوان کرد: کاراته قم در حال حاضر در موقعیت خوبی در سطح کشور قرار دارد و تیم کاراته آذرخودروی نوین قم امسال عنوان قهرمانی سوپرلیگ کاراته کشور را به دست آورد که این امر برای نخستین بار در تاریخ کاراته قم رخ داد.

سرپرست هیئت کاراته قم تصریح کرد: در رده‌های سنی پایه نیز تعداد قابل توجهی از کاراته کاهای قمی در رده‌های سنی مختلف به اردوی تیم ملی در دو بخش کاتا و کومیته دعوت می‌شوند و باشگاه‌های قمی نیز در ۲ سال گذشته نتایج بسیار خوبی در لیگ‌های جوانه و آینده سازان کشور کسب کرده‌اند.

برخورداری افزود: قم در تیرماه امسال میزبان ۳ مرحله از اردوی تیم ملی کاراته کشورمان بود و میزبانی مطلوب از اردوی تیم ملی سبب رضایت فدراسیون کاراته و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان شد

آدرس کوتاه :