حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

مسابقه قرآنی رادیویی "آیه"

به فضل خداوند متعال و با عنایات خاصه کریمه اهلبیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و قرآن کریم و با مساعدت ها و همکاری معاونت صدای مرکز قم بر آن شده ایم تا در راستای ترویج فرهنگ قرآن و در جهت شناسایی و تشویق قاریان مستعد و توانمند در سطح استان و کشور مسابقه ای در حوزه قرائت تقلیدی برگزار نموده و بدینوسیله از عزیرانی که توانمندی لازم جهت حضور در این مسابقه را دارند دعوت می شود تا ضمن ارائه مدارک لازم و ارسال صوت جهت بررسی، آمادگی خود را برای حضور در مسابقه اعلام نمایند
امید میرود با دعای خیر شما گرامیان بهترین های ممکن به محضر قرآن کریم پیش کش شود.
 

مسابقه قرآنی آیه


✅ شیوه شرکت در مسابقه رادیویی آیه

 علاقمندان برای شرکت در این مسابقه رادیویی می توانند در کانال تلگرامی برنامه به آدرس  aye_radioqom  عضو شوند و از طریق ارتباط با ادمین  برنامه به آدرس  aye_admin  برای شرکت در مسابقه اعلام آمادگی نموده و مدارک و صوت مورد نظر را از این طریق ارسال نمایند.

 ✅ مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

1- جهت شرکت در  این مسابقه باید سن متقاضی ، بیش از 24 سال نباشد

2- جهت احراز هویت یک کپی یا یک عکس از شناسنامه به آدرس ادمین ارسال گردد

3- شماره تماس تلفن همراه و شماره تماس تلفن ثابت و آدرس محل سکونت و محل کار به آدرس ادمین ارسال گردد

4- فرد شرکت کننده بایستی استاد مورد نظر را جهت تقلید از ایشان معرفی نموده و بر اساس اطلاعات بارگزاری شده در کانال و پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیمای مرکز قم فایل های صوتی را دانلود و بر اساس فایل مورد نظر در زمان مقرر تمرین نموده و خود را برای شرکت در مسابقه آماده سازد.

5- بر اساس نظرات کارشناسان و داوران محترم هر فرد متقاضی می بایست جهت بررسی و تایید برای حضور در مسابقه یک عدد فایل صوتی از قرائت خود را از طریق نرم افزار تلگرام ضبط و برای مدیر کانال ارسال نماید


✅ شیوه برگزاری مسابقه رادیویی آیه
بر اساس بررسی های انجام شده و بر مبنای نظرات داوران مسابقه آقایان حاج_مهدی_فروغی و حاج_علی_علیزاده و دیگر کارشناسان گرامی شیوه ی مورد نظر مورد تایید واقع شده و نتایج جلسات مزبور و نوع برگزاری مسابقه به شرح ذیل به اطلاع تمامی قرآن دوستان گرامی میرسد.
مسابقه قرآنی آیه ویژه سه گروه سنی کمتر از 12 سال-13 الی 18 سال و 19 الی 24 سال و در سه مرحله مقدماتی،نیمه نهایی و فینال برگزار و پخش خواهد شد.
مقدماتی :
در مرحله مقدماتی در هر گروه سنی از بین کسانی که اعلام آمادگی نموده و مدارک و صوت مورد نظر را ارسال کرده باشند تعداد 32 نفر بر اساس نظرات داروان انتخاب خواهند شد و پس از بررسی های مورد نظر به استودیو رادیو قم دعوت شده تا به صورت حضوری در مرحله مقدماتی شرکت نمایند.
(شرکت کنندگانی که ساکن سایر استان های کشور هستند می توانند در مرحله مقدماتی و نیمه نهایی به صورت تلفنی در مسابقه شرکت نمایند)
در این مرحله از هر گروه چهار نفره دو نفر بر اساس نمرات،انتخاب شده و پس از آن به مرحله نیمه نهایی راه می یابند
نیمه نهایی :
در مرحله نمیه نهایی نیز همانند مرحله مقدماتی از هر گروهِ چهار نفره دو نفر از دور مسابقات خارج شده و دو نفر به مرحله فینال راه پیدا میکنند.در این مرحله از بین 16 شرکت کننده راه یافته از مرحله مقدماتی هشت نفر به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.
فینال :
در مرحله فینال بر اساس نمرات بدست آمده از بین هشت شرکت کننده چهار نفر به عنوان نفرات اول تا چهارم معرفی خواهند شد و به ایشان جوائز نفیسی اهدا خواهد شد.

آدرس کوتاه :


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
من در این مسابقه شرکت کردم ودرقرعه کشی گروه دهم در... شایان ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۲:۳۵

شایان
من در این مسابقه شرکت کردم ودرقرعه کشی گروه دهم در آمدم.
از پخش مسابقه قرآنی آیه متشکرم.
پاسخ روابط عمومی : سپاس از شما/ موفق باشید
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۲:۳۵

آیاتی از سوره مریم - بخش سوم


آیاتی از سوره مریم - بخش دوم


آیاتی از سوره مریم - بخش اول


آیاتی از سوره بقره - بخش سوم


آیاتی از سوره بقره - بخش دوم


آیاتی از سوره بقره - بخش اول


آیاتی از سوره الانعام - بخش سوم


آیاتی از سوره الانعام - بخش دوم


آیاتی از سوره الانعام - بخش اول