رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

مسئولان از همه فرصت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف گفت: مسئولان باید از هر موقعیتی برای خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنها به ویژه اقشار فقیر جامعه استفاده کنند.

آیت الله صافی؛

فریدون همتی سرپرست جدید استانداری قم پیش از ظهر امروز با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی در این دیدار در سخنانی با تاکید بر ضرورت تلاش برای کسب رضای خداوند و توجه به معنویات در امور اظهار داشت: هر کسی در هر سمتی باید بر انجام وظایف و تکالیف خود مراقبت داشته باشد.

وی با بیان اینکه فرصت‌های خدمت به مردم برای افراد زودگذر هستند افزود: مسئولیت‌ها امتحان الهی هستند و باید تلاش کرد تا از این آزمون سربلند بیرون بیاییم.

 مرجع تقلید شیعیان با اشاره به مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف تصریح کرد: مسئولان باید از هر موقعیتی برای خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنها به ویژه اقشار فقیر جامعه استفاده کنند.

آیت الله صافی گلپایگانی همچنین وجود حرم حضرت معصومه (س) و حوزه‌های علمیه را مایه خیر و برکت برای قم دانست و گفت: مسئولان باید دین خود را از جهات مختلف دینی و اخلاقی به شهر مقدس قم ادا کنند.

همتی سرپرست استانداری قم نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با علماء، خدمت در قم را مهم و با ارزش دانست و اظهار کرد: در راه خدمت به قم نیازمند همکاری و همراهی آحاد مردم و مسئولان و دعای خیر مراجع معظم هستیم.

وی با اشاره به جایگاه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌ویژه خدمت به قشر مستضعف گفت: امیدوارم با یاری خداوند متعال بتوانم در این راه گام بردارم.

آدرس کوتاه :