رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مسئولان بستر استفاده مطلوب جوانان از فرصت اوقات فراغت را مهیا کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


استاندار قم با بیان اینکه حرکت‌های گسترده‌ای تاکنون توسط جمعیت هلال احمر این استان انجام شده است، گفت: مسئولان استانی باید بستر استفاده مناسب جوانان از اوقات فراغت تابستان را فراهم سازند.

استاندار قم:

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش امشب در مراسم افتتاحیه طرح غنی‌سازی اوقات فراغت جمعیت هلال احمر استان قم که در ساختمان معاونت امور جوانان این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه هلال احمر در عرصه‌های مختلف موفق‌های بسیاری داشته است، اظهار کرد: خدمات‌رسانی به قشر جوان جامعه اسلامی به دستگاه خاصی محدود نمی‌شود بلکه بخش‌های مختلف جامعه باید برای برطرف‌سازی مشکلات این قشر گام بردارند.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) مطرح کرد: جوانان هلال احمر به صورت مستمر برای امدادرسانی به اقشار مختلف جامعه اسلامی گام بر می‌دارند.

استاندار قم با تاکید بر اینکه جوان جایگاه والایی در نظام اسلامی دارد، ادامه داد: در دوران شاهنشاهی جوانان با ویژگی‌های نامناسبی در جمعیت هلال احمر حضور داشتند اما اکنون جوانان هلال احمر افتخار ملت ایران اسلامی هستند، چراکه زندگی خود موفقیت‌های بسیاری داشته‌اند.

وی با بیان اینکه حرکت‌های گسترده‌ای تاکنون توسط جمعیت هلال احمر استان قم انجام شده است، یادآور شد: مسئولان استانی باید بستر استفاده مناسب جوانان از اوقات فراغت تابستان را فراهم سازند.

صالحی‌منش به همدلی و همیاری دستگاه‌های استانی اشاره کرد و افزود: مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان قم با توجه به ظرفیت‌ها برای برطرف‌سازی مشکلات جوانان قمی اقدامات قابل توجهی انجام داده و این برنامه‌ها را گسترش می‌دهند.

آدرس کوتاه :