رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مسئولان و مردم قم پشتیبان ولایت فقیه و مطیع اوامر رهبری هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست استانداری قم در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین مروی اظهار کرد: مسئولان و مردم قم پشتیبان ولایت فقیه و مطیع اوامر رهبری هستند.

سرپرست استانداری قم:

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، فریدون همتی در حاشیه مراسم ضیافت افطاری که با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ائمه جمعه استان و طلاب و فضلا در دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد، با حجت الاسلام والمسلمین مروی معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری دیدار کرد و گزارشی از آخرین وضعیت استان قم ارائه کرد.

سرپرست استانداری قم با اشاره به جایگاه قم به عنوان ام‌القرای جهان تشیع، قم را پایگاه اصلی انقلاب اسلامی دانست و افزود: مردم و مدیران استان قم در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب همواره پشتیبان ولایت فقیه، مراجع عظام تقلید و علمای دینی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه مسئولان استان خود را مطیع اوامر رهبر معظم انقلاب می‌دانند افزود: امیدواریم با اجرای کامل منویات معظم له در زمینه‌های مختلف به ویژه ترویج دین مبین اسلام موفق باشیم.

همتی با اشاره به روی کارآمدن دولت تدبیر و امید با رای مردم، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی را برخاسته از حوزه‌های علمیه قم دانست و خاطرنشان کرد: مهم‌ترین افتخار دولت پشتوانه رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه است.

مشاور عالی وزیر کشور همچنین با اشاره به برخی مشکلات شهر مقدس قم خاطرنشان کرد: در تلاش برای رفع مشکلات ام‌القرای جهان تشیع هستیم.

// فارس

آدرس کوتاه :