رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

مسئولیت خبرنگاران انقلابی در پاسداشت ارزش‌های اسلامی بیشتر شده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فرمانده سپاه استان قم با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: با توجه به هجمه‌های سنگین دشمن در زمینه‌های مختلف مسئولیت خبرنگاران انقلابی در پاسداشت از ارزش‌های نظام اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود.

فرمانده سپاه استان قم:

در پیام سردار مهدوی‌نژاد آمده است: 17 مرداد به نام صاحبان فکر و اندیشه، میدان داران عرصه خبر و گرامیداشت یاد و نام شهید والامقام محمود صارمی نامگذاری شده است و در حقیقت این روز فرصتی را فراهم کرده تا گوشه‌ای از زحمات بی‌دریغ و جان‌نثاری و ایثارگری خبرنگاران پاس داشته شود.

در ادامه این پیام آمده است: نقش منحصر به فرد این قشر فعال، پویا و زحمتکش در روشن شدن حقایق، برجسته شدن فعالیت‌ها، تنویر افکار عمومی و انعکاس صحیح حقایق در راستای ارتقاء و تعالی فرهنگ کشور بر همگان آشکار است.  خبرنگار چشم بینا و زبان گویای جامعه است که مسیر تحولات و رخدادهای جامعه را رصد کرده و در موقع ضرورت با بصیرت و آگاهی، به رسالت حرفه‌ای و تعهد الهی خود عمل می‌کند و همچون شهید بزرگوار محمود صارمی تا پای جان بر سر تکلیف ایستادگی می‌کند.

در بخش دیگری از این پیام افزوده شده است: بی‌شک صلابت و اقتدار نظام در مجامع جهانی که اقتدار و توان سپاه در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز نمونه‌ای از آن است بخش اعظمی از نمایش خود را مرهون تلاش بی‌وقفه و خدمت صادقانه فعالان رسانه‌ای در انعکاس و پوشش اخبار در این زمینه است. با توجه به هجمه‌های سنگین دشمن در زمینه‌های مختلف به ویژه در این برهه از زمان که تحریم را در جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی را در جنگ فرهنگی علیه ما تحمیل کرده‌اند مسئولیت خبرنگاران انقلابی در پاسداشت از ارزش‌های نظام اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود و نیاز است که در موضوعات مختلفی مانند اقتصاد مقاومتی و معرفی ارزش‌های اسلامی و دفاع از عزت و اقتدار نظام اسلامی با نگاه زیرکانه و فعالیت‌های هوشمندانه علاوه بر خنثی سازی ترفندهای دشمن در راستای بصیرت‌افزایی و عمق بخشی به باورهای اسلامی و انقلابی در بین عموم جامعه، مجاهدت و از خودگذشتگی بیشتری انجام شود و با نادیده گرفتن منیت‌های شخصی، حزبی و گروهی همگی در سایه‌سار ولایت با پیروی از اوامر و فرموده‌های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی تلاش خود را در راستای هرچه بیشتر نظام و پیشرفت و تعالی انقلاب متمرکز سازیم.

در این پیام اضافه شده است: در آخر ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، توفیق خدمت صادقانه را برای شما یاران بیدار دل از خداوند خواستاریم به امید اینکه در میدان جنگ نرم، گام‌هایتان همیشه استوار و پر صلابت باشد. / فارس

 

 

آدرس کوتاه :