جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

مسکن مهر قم در بین 3 استان برتر کشور قرار دارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مسکن مهر قم در بین 3 استان برتر کشور قرار دارد


استاندار قم برطرف شدن مشکلات شهرک پردیسان را یکی از اولویت‌های استانداری قم دانست و گفت: با توجه به اقدامات انجام شده، مسکن مهر قم در میان سه استان برتر کشور قرار دارد.

استاندار قم:

 سیدمهدی صادقی ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاحیه 3 هزار و 577 واحد مسکن مهر و بلوار شهروند استان قم در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه برای تکمیل واحدهای مسکن مهر تاکنون اقدامات مناسبی در استان قم انجام شده است، اظهار کرد: امیدواریم به همت مضاعف مسئولان مربوطه روند تکمیل این پروژه‌ها استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به بخشی از نیازهای زیرساختی مسکن مهر گفت: مدارس، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و دیگر امکانات باید در شهرک پردیسان ایجاد شود و مسئولان استانی در این راستا مشارکت مناسبی دارند.

استاندار قم برطرف کردن مشکلات شهرک پردیسان را یکی از اولویت‌های استانداری قم دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، مسکن مهر قم در میان سه استان برتر کشور قرار دارد.

وی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر از سال 86 تاکنون با فراز و نشیب‌های مختلفی همراه بوده است، یادآور شد: تاکنون بسیاری از خانواده‌های قمی واحدهای خود را تحویل گرفته و از بسترهای فراهم شده رضایت مناسبی دارند.

صادقی تامین امکانات بهداشتی درمانی را یکی از نیازهای اصلی شهرک پردیسان برشمرد و گفت: ایجاد بیمارستان هزار تخته‌خوابی برای اهالی پردیسان نشان از توجه دولت به تامین نیازهای اصلی این شهرک است./ فارس

آدرس کوتاه :