جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

مس کرمان را شکست خواهیم داد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مس کرمان را شکست خواهیم داد


بازیکن تیم فوتسال آتلیه طهران قم گفت: اطمینان دارم تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان را شکست خواهیم داد و به مرحله پایانی صعود می‌کنیم.

بازیکن تیم فوتسال آتلیه طهران قم:

حسین امینی امروز در قم با بیان اینکه تمرینات خوبی در هفته اخیر انجام دادیم، اظهار کرد: با اینکه نخستین تجربه تیم آتلیه طهران در لیگ دسته دوم بود اما خدا را شکر از ابتدا فصل را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم دو هفته زودتر صدرنشینی و صعود خود را به جمع هشت تیم نهایی کنیم.

 

وی ادامه داد: بیش از 90 درصد بازیکنان تیم آتلیه طهران تجربه حضور در لیگ‌های کشوری را نداشتند و برای نخستین بار بود که بازی‌های رسمی انجام می‌دادند اما خدا را شکر نمایش خوبی داشتند و ظرفیت بالای فوتسال قم را در ایران به نمایش گذاشتند.

بازیکن تیم فوتسال آتلیه طهران قم اضافه کرد: علی مسعودی سرپرست تیم بهترین بازیکنان استان قم که در تیم‌های لیگ برتری حضور نداشتند را جمع کرد و موجب شد نفرات توانمندی داشته باشیم.

امینی با بیان اینکه ابتدای فصل ناهماهنگی بین بازیکنانمان وجود داشت عنوان کرد: خوشبختانه به مرور زمان نفرات تیم از بازی یکدیگر شناخت پیدا کردند و توانستیم به‌عنوان تیم نخست از گروهمان که تیم‌هایی خوبی مثل سن‌ایچ ساوه در آن حضور داشتند صعود کنیم.

وی تصریح کرد: فراهم کردن امکانات و حمایت‌هایی که قلی‌زاده مدیرعامل باشگاه آتلیه طهران قم در طول لیگ از تیم داشت در نتایج ما تاثیرگذار بود.

بازیکن تیم آتلیه طهران قم در خصوص بازی روز پنجشنبه با تیم سرمایه‌گذاری مس کرمان در مرحله حذفی لیگ دسته دوم فوتسال کشور ابراز کرد: ما فقط به فکر پیروزی با تفاضل گل بالا در این بازی هستیم و اطمینان دارم می‌توانیم آنها را شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

امینی خاطرنشان کرد: تیم آتلیه طهران شایسته حضور در لیگ دسته اول است و می‌تواند بازی برگشت در قم، تیم کرمان را شکست دهد که امیدوارم با تدابیر غیاثی و فرجی مربیان تیم بتوانیم علاوه بر بازی پیش رو، در مرحله نهایی نیز مقابل حریفان عملکردی بهتر از گذشته داشته باشیم.

وی با اشاره به وضعیت غائبین تیمشان در بازی با سرمایه‌گذاری مس کرمان گفت: متاسفانه چند بازیکن مصدوم و محروم داریم ولی ان‌شاءالله گنجیان که زحمات زیادی تاکنون برای آماده‌سازی بازیکنان کشیده است سایر نفرات آتلیه طهران را از نظر بدنی آماده بازی با تیم کرمان کنند تا عملکرد موفقی از خود ارائه دهیم.

امینی اضافه کرد: با اینکه پنج بر چهار مقابل این تیم شکست خوردیم اما هنوز چیزی از دست ندادیم و می‌خواهیم در بازی برگشت که میزبان هستیم با حمایت هواداران نتیجه بازی گذشته را جبران کنیم. / فارس


آدرس کوتاه :