جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

مشکلات سخت‌افزاری مانع رشد و توسعه والیبال قم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مشکلات سخت‌افزاری مانع رشد و توسعه والیبال قم است


نایب‌رئیس هیئت والیبال استان قم با بیان این که مشکلات سخت‌افزاری مانع از رشد و توسعه والیبال قم است، گفت: واگذاری خانه والیبال به بخش خصوصی نمایندگان قم در لیگ کشور را با مشکل مواجه کرده است.

رامین خبر داد؛

نسرین رامین اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۴ با مشکل جدیدی مواجه شده‌ایم و آن، دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان در مورد اماکن دولتی و واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی است و یکی از این اماکن دولتی، خانه والیبال استان قم بوده است.

وی افزود: به طور کلی مشکلات سخت‌افزاری مانع از رشد و توسعه والیبال قم است و اوج این مشکلات سخت‌افزاری، عدم وجود سالن تخصصی برای رشته والیبال است به طوری که در اختیار هیئت والیبال و علاقمندان به این رشته قرار داشته باشد.

نایب‌رئیس هیئت والیبال قم گفت: واگذاری خانه والیبال به بخش خصوصی تیم‌های والیبال قم در لیگ کشور را با مشکل مواجه کرده است به طوری که پیش از این، خانه والیبال میزبان مسابقات داخلی استان، تمرینات تیم‌های کشوری و برنامه‌های استعدادیابی والیبال بود

رامین بیان داشت: درآمد سالن ورزشی شهید طاهریان یا خانه والیبال نیز برای اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات قهرمانی کشور صرف می‌شد اما پس از واگذاری به بخش خصوصی، نمی‌دانیم تمرینات تیم‌های استان باید در چه سالنی برگزار شود.

وی عنوان کرد: هیئت والیبال استان قم از نظر مالی در شرایطی نیست که بتواند سانس‌های تمرینی تیم‌های استان را از بخش خصوصی اجاره کند و بابت آن اجاره‌بها بپردازد و در چنین شرایطی وضعیت اعزام تیم‌های والیبال جوانان و نوجوانان دختر و پسر ما که تابستان امسال درگیر مسابقه می‌شوند با اگر و اما روبرو می‌شود.

نایب‌رئیس هیئت والیبال قم گفت: حضور بخش خصوصی در ورزش پیامدهای مثبتی دارد اما در مورد واگذاری سالن‌ها به بخش خصوصی و اجاره سالن‌ها توسط هیئت‌های ورزشی از بخش خصوصی، این امر زمانی امکان‌پذیر است که هیئت‌های ورزشی درآمد یا بودجه مطلوبی داشته باشند.

آدرس کوتاه :