رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

مشکلات مالی توان هیئت هندبال قم را محدود کرده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت هندبال قم گفت: مشکلات مالی توان هیئت هندبال قم را محدود کرده است و نمایندگان قم در لیگ دسته اول مردان و لیگ برتر زنان فاقد حامی مالی هستند.

طباطبایی عنوان کرد؛

سید علیرضا طباطبایی اظهار داشت: وضعیت فعلی هندبال قم به دلیل مسائلی و مشکلات بودجه ای تیم ها، وضعیت مناسبی نیست و در شرایطی که ظرفیت فنی حضور در رده های بالای کشور را داریم به دلیل مسائل مالی در اجرای برنامه ها با موانعی روبرو شده‌ایم.

وی افزود: نمایندگان قم در لیگ دسته اول مردان و لیگ برتر زنان فاقد حامی مالی هستند چنان که هم تیم صبای قم در لیگ دسته اول مردان و هم تیم هدف پویان در لیگ برتر بانوان نتوانسته اند برای حضور در لیگ اسپانسری جذب کنند.

رئیس هیئت هندبال استان قم گفت: در ماه‌های آینده حضور در مسابقات هندبال جوانان و نوجوانان کشور و مسابقات جام ریاست جمهوری را در دستور کار داریم اما هزینه‌های بالای اعزام به مسابقات سبب شد حضور تیم‌های قمی در این مسابقات با اما و اگر همراه باشد.

طباطبایی بیان کرد: بزرگترین دغدغه هندبال قم در حال حاضر وضعیت تیم هدف پویان جوان در لیگ برتر هندبال بانوان است در حالی که این باشگاه فرصت بسیار کمی برای واریز ورودی حضور در لیگ برتر هندبال و آغاز لیگ دارد اما هنوز نتوانسته حامی مالی جذب کند.

وی عنوان کرد: هدف پویان برند ورزش بانوان قم در سطح کشور است و نباید مورد بی مهری قرار بگیرد زیرا تیمی که 6 بازیکن ملی پوش بومی و یک مربی قمی در تیم‌های ملی دارد و بازیکنان آن با پیشنهادات خوبی از سایر تیم ها روبرو هستند نباید به دلیل نبود بودجه ای نه چندان بالا از حضور در لیگ محروم بماند.

رئیس هیئت هندبال استان قم تصریح کرد: می‌توانیم با بودجه ای 40 الی 50 میلیون تومانی وارد لیگ برتر هندبال بانوان شویم در حالی که این بودجه در مقایسه نمایندگان لیگ برتری فوتبال و فوتسال قم بسیار ناچیز است اما در تامین همین پول هم با مشکل مواجه شده‌ایم.

طباطبایی خاطرنشان کرد: از مسئولان و بخش خصوصی درخواست می‌کنم به یاری و حمایت تیم هدف پویان بشتابند زیرا جایگاهی که هدف پویان در آن قرار دارد، آرزو و هدف بسیاری از تیم‌ها و استان‌ها است و باید قدر و منزلت این تیم را دانست.

آدرس کوتاه :