رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

مصاف آرش قم با آتلیه طهران / جدال همشهری‌ها برای رسیدن به صدر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مصاف آرش قم با آتلیه طهران / جدال همشهری‌ها برای رسیدن به صدر


تیم‌های همشهری آرش‌نوین ایرانیان قم و آتلیه طهران قم در نخستین هفته از دور برگشت مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور در قم مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

29 خرداد ماه در سالن حیدریان قم برگزار می‌شود

 تیم‌های آرش‌نوین ایرانیان قم و آتلیه طهران (آنابتن) قم بر اساس قرعه‌کشی انجام شده در کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، بازی خود در نیم‌فصل نخست مرحله گروهی فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور را در همان هفته نخست بازی‌ها انجام دادند.

جدال همشهری‌های قمی‌ حاضر در فصل جاری لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با برتری قاطع تیم آرش‌نوین ایرانیان به پایان رسید اما در ادامه بازی‌ها تیم آتلیه طهران قم قدرت خود را به رخ حریفان کشید و اکنون صدرنشین است.

در حالی که امسال دو تیم به نمایندگی از قم در مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور حضور پیدا کرده و با تمام توان و انگیزه بالای خود به دنبال کسب مجوز صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند نتایج هفته ششم مقدماتی به شکلی رقم خورد که اکنون هر دو نماینده قم با اختلاف سه امتیاز در زمره مدعیان صعود به مرحله نهایی قرار دارند.

بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال ایران، دیدارهای فصل جاری از مرحله گروهی مسابقات لیگ‌های دسته‌های مختلف فوتسال باشگاه‌های کشور از دهه دوم اردیبهشت ماه آغاز شده و دو نماینده قم در لیگ دسته دوم در رقابت با حریفان خود حضور دارند.

در هر دسته لیگ‌های فوتسال باشگاه‌های کشور بین 40 تا 50 تیم حضور دارند و بخت خود را در رقابت‌هایی حساس و فشرده برای راهیابی به مسابقات دسته بالاتر و از جمله دو نماینده قم برای رفتن به لیگ‌ دسته اول فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور آزمایش می کنند.

امسال مانند سال‌های گذشته چند تیم به نمایندگی از هیئت فوتبال استان قم و با ترکیبی از استعدادهای فوتسال قم قرار است در مسابقات لیگ‌های قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور حضور پیدا کنند و برای دفاع از اعتبار فوتسال قم با حریفان روبه‌رو شوند.

معمولا رسم بر این است که تیم‌های قهرمان هر یک از لیگ‌های باشگاهی استان نماینده هر استان در مسابقات باشگاه‌های کشور می‌شوند و این اتفاق در قم نیز رخ داده و تیم‌هایی که در رده باشگاهی قهرمان شده‌اند مجوز حضور در این مسابقات را دارند.

به نمایندگی از استان قم امسال در مسابقات لیگ لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور تیم آرش حضور یافته اما این تیم در کنار خود یک رقیب دیگر هم استانی به نام آتلیه طهران (آنابتن) قم را دارد تیمی که البته برای شرکت در این بازی‌ها امتیاز حضور در دسته دوم را خریداری کرده است.

دو تیم با توجه به اینکه در هفته نخست فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانی فوتسال باشگاه‌های کشور مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند قطعا آنالیز دقیقی از یکدیگر خواهند داشت و تماشاگرانی که روز بیست و نهم خرداد ماه به سالن شهید حیدریان قم می‌روند یقینا بازی جذاب و تماشایی را از هر دو نماینده قم در این مصاف رو در رو تماشا خواهند کرد.

// فارس

آدرس کوتاه :