جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

مصاف فوتسالیست‌های قم با مقاومت البرز - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مصاف فوتسالیست‌های قم با مقاومت البرز


فوتسالیست‌های قم در تلاش برای کسب هماهنگی بیشتر به منظور حضور موفق در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امشب به میدان می‌روند.

در آستانه فصل جدید لیگ برتر؛

در شرایطی که از روز جمعه هفته جاری دیدارهای فصل جدید بازی‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور آغاز می‌شود، فوتسالیست‌های قم در تدارک برای کسب آمادگی بیشتر امشب از ساعت 22 و 30 دقیقه در دیداری تدارکاتی برابر یکی از تیم‌های حاضر در لیگ هفدهم صف‌آرایی می‌کنند.

تیم فوتسال قم که نسبت به دیگر تیم‌های حاضر در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور کمی دیرتر تمرینات خود را آغاز کرده، تا کنون دو مرحله اردو را پشت سر گذاشته است و یکی از اردوهای این تیم در خارج از قم و شهر ملایر برگزار شده است و حالا این تیم قصد دارد در دیدار تدارکاتی با مقاومت البرز میزان آمادگی بازیکنان خود را مورد سنجش قرار بدهد.

در واقع فوتسالیست‌های قم برای اینکه در آب و هوایی مناسب‌تر از قم تمرین کنند به ملایر رفتند و بعد از تمرینات فشرده و انجام دو بازی تدارکاتی به اردوی تدارکاتی یک هفته‌ای خود در شهر ملایر در راه آماده‌سازی برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور پایان دادند و امشب در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با تیم مقاومت البرز روبه‌رو خواهند شد.

تیم فوتسال قم برای حضور پرقدرت در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور است اردویی همراه با آب و هوای مناسب، تمرینات منظم و بازی‌های تدارکاتی موثر را پشت سر گذشت تا با روحیه‌ای مناسب آماده لیگ هفدهم فوتسال کشور شود.

فوتسالیست‌های تیم قم که برای کسب آمادگی بیشتر به منظور حضوری موفق در فصل جدید لیگ برتر فوتسال اردوی تدارکاتی خود را در شهر ملایر از توابع استان همدان برگزار کرده بودند،‌ با کسب برتری پرگل شش بر صفر مقابل تیم فوتسال وحدت ملایر به این اردو پایان دادند.

این دیدار در حالی با برتری تیم فوتسال قم به پایان رسید که نماینده استان قم در رقابت‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، در نخستین دیدار خود باید روز نوزدهم تیر ماه در شهر اصفهان برابر تیم تازه لیگ برتری شده یعنی کاشی نیلوی اصفهان قرار گیرد.

تیم فوتسال قم در اردوی ملایر با نظر کادر فنی خود سعی کرد به کار بدن‌سازی و آمادگی جسمانی بازیکنان خود بپردازد و سپس رو به کارهای تاکتیکی بیاورد تا بیش از پیش آماده حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال به مرز آمادگی مطلوب برسد.

شاگردان سیدمهدی غیاثی در اردوی ملایر با هنرنمایی محمد کرمانی که به تنهایی سه گل زد و تکنیک بالای علیرضا وفایی زننده دو دیگر خود و گلزنی فرهاد فرامرزی از سد نماینده این شهرستان عبور کرد تا از نظر تاکتیکی و آمادگی جسمانی وضعیت و شرایط مطلوب خود را به نمایش بگذارد.

سرمربی تیم فوتسال قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: تیم ما در حالی خود را برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور آماده می‌کند که در مدت زمان حضور در اردوی تدارکاتی در شهرستان ملایر با همکاری و مساعدت بسیار خوب مسئولان این شهر امکانات خوبی نیز در اختیار تیم قرار گرفت و روزی دو جلسه تمرین برگزار کردیم.

سیدمهدی غیاثی عنوان کرد: تمرین نوبت صبح به مدت دو ساعت و تمرین عصر نیز به همین شکل در سالن چند منظوره ورزشی شهرستان ملایر به انجام رسید تا بدین‌ترتیب تیم قم از هر نظر برای مسابقات هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور آماده شود.

هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز نوزدهم تیر ماه با شرکت 14 تیم آغاز می‌شود و بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، تیم فوتسال قم در گام نخست در شهر اصفهان برابر تیم کاشی‌نیلوی این شهر قرار می‌گیرد.

تیم‌های فوتسال قم، فرش‌آراء مشهد، فردوسی مشهد، گیتی‌پسند اصفهان، شرکت ملی حفاری ایران، تاسیسات دریایی تهران، کاشی‌نیلوی اصفهان، شهروند ساری، مس سونگون ورزقان، شهید منصوری قرچک، آذرخش هرمزگان در هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور حضور دارند.

آدرس کوتاه :