رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مصاف هدف پویان قم و ذوب آهن/ دیدار سرنوشت‌ساز در اصفهان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


تیم هندبال هدف پویان قم در هفته پنجم لیگ بر‌تر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور در شرایطی با تیم ذوب آهن اصفهان روبرو می‌شود که این بازی برای هدف پویان، رقابتی سرنوشت‌ساز در راه صعود است.

لیگ بر‌تر هندبال بانوان:

هفته پنجم رقابت‌های هندبال لیگ بر‌تر بانوان باشگاه‌های کشور ، با برگزاری چند مسابقه آغاز می‌شود که در یکی از بازی‌ها در اصفهان، تیم هدف پویان جوان قم میهمان تیم ذوب آهن اصفهان است.

شاگردان زهرا احمدی‌نیا در تیم هدف پویان جوان قم که با ۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند یکی از تیم‌های پرمهره و مدعی لیگ بر‌تر را در پیش رو دارند که در دیدار رفت در قم برابر تیم هدف پویان به تساوی رسیده است.

هدف پویان طی ۴ بازی پیشین خود از نظر فنی روندی رو به رشد داشته است و طبق وعده زهرا احمدی‌نیا سرمربی این تیم، توانسته بازی به بازی تیم باکیفیت تری باشد و حاصل این روند رو به رشد تساوی برابر ذوب آهن و پیروزی بر شهید چمران فارس بوده است.

دو تیم شهرداری سنندج و هدف پویان در هفته نخست لیگ بر‌تر در قم برابر هم قرار گرفتند که در آن مسابقه در شرایطی که هدف پویان برای نخستین بار فضای لیگ بر‌تر را تجربه می‌کرد با حساب ۲۴ بر ۲۳ برابر حریف خود بازنده شد.

آنها در دومین گام در قم برابر تیم قدرتمند و پرهزینه ذوب آهن اصفهان بازی باخته را به تساوی کشاندند و طعم کسب نخستین امتیاز لیگ برتری خود را چشیدند و سرانجام با پیروزی برابر شهید چمران فارس در لارستان و در یک بازی خارج از خانه، نخستین پیروزی خود را کسب کردند.

شکست این تیم در برابر شهرداری سنندج در هفته نخست از دور برگشت ترمز هدف پویان را کشید گرچه بازیکنان این تیم با انجام اشتباهات فردی به تیم پرمهره حریف فرصت دادند که برنده میدان باشد.

ذوب آهن اصفهان نیز در ۴ بازی گذشته در ۲ بازی برابر حریفانش به پیروزی رسیده است و نشان داده نقطه ضعف هایی دارد و در بازی قبلی نیز برابر تیم قعرنشین شهید چمران فارس به سختی توانست پیروز مسابقه باشد.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان به خوبی می‌داند برابر تیم هدف پویان جوان قم از پیش پیروز میدان نیست و‌‌ همان طور که بازیکنان جوان و باانگیزه هدف پویان در دور رفت این تیم را آزار دادند، هدف پویان در بازی برگشت حتی در اصفهان هم ظرفیت ایجاد دردسر برای سبزپوشان ذوب آهن را دارد./مهر

آدرس کوتاه :