جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

مصدومیتم با گلزنی پایان یافت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مصدومیتم با گلزنی پایان یافت


بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم گفت: با تمریناتی که داشتم و حمایت‌های کادر فنی و روحیه دادن بازیکنانمان به شرایط ایده‌آلی که مدنظرم بود، بازگشتم و توانستم با گلزنی مقابل فرش‌آرا آمادگی‌ام را نشان دهم.

بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم:

 

علی‌اصغر احمدی امروز در قم با اشاره به شرایط تیم یاسین پیشرو اظهار کرد: در یکی، دو هفته اخیر تمرینات خوبی انجام دادیم که ثمره آن پیروزی خارج از خانه و پرگل مقابل فرش‌آرا مشهد بود، ما با همان روحیه جنگندگی بازی اخیر برابر دبیری تبریز قرار خواهیم گرفت و امیدواریم آنها را شکست دهیم.

وی ادامه داد: دبیری تبریز در سال‌های اخیر نمایش خوبی داشته و جزو تیم‌های بالای جدول بوده است، جواد اصغری‌مقدم و فرهاد فخیم بازیکنان مطرح و ملی‌پوش این تیم هستند که موجب تقویت این تیم شده‌اند ولی ما با تدابیر کادر فنی و روحیه‌ای که بازیکنانمان دارند سعی داریم این بازیکنان را مهار کنیم تا پیروز مسابقه باشیم.

بازیکن تیم فوتسال یاسین پیشرو قم در مورد حضور هواداران در بازی با دبیری تبریز گفت: امیدوارم در بازی روز جمعه سالن شهید حیدریان قم مملو از جمعیت باشد چون ما همواره به تماشاگران نیاز داشته و داریم، پشتیبانی مردم قم از تیم شهرشان انگیزه بازیکنان را مضاعف می‌کند که در حضور آنها سه امتیاز را از آن خود کنیم.

احمدی در خصوص گلزنی‌اش در دیدار هفته گذشته با تیم فرش‌آرا بعد از مصدومیتی که اواخر سال 93 گریبان‌گیرش شده بود عنوان کرد: آسیب‌دیدگی که داشتم هفته‌ها موجب دوری من از مسابقات فصل گذشته شد اما با تمریناتی که داشتم و حمایت‌های کادر فنی و روحیه دادن بازیکنانمان به شرایط ایده‌آلی که مدنظرم بود بازگشتم و توانستم با گلزنی مقابل فرش‌آرا آمادگی‌ام را نشان دهم.

وی خاطرنشان کرد: گلی که هفته گذشته به ثمر رساندم تلاش تمام بازیکنان بود که امیدوارم در هفته‌های آینده نیز این اتفاق رخ دهد و گلزنی کنم.

بازیکن تیم یاسین پیشرو قم پیرامون حمایت‌های مسئولان باشگاه از بازیکنان گفت: کاملا مشخص است در باشگاه یاسین پیشرو افرادی با تجربه و کار بلدی حضور دارند که مطمئنا ورودشان به فوتسال قم موجب بالا رفتن روحیه بازیکنان و عملکرد بهترشان دارد.

احمدی تصریح کرد: مسئولان باشگاه یاسین پیشرو همواره به بازیکنان دلگرمی و روحیه می‌دهند که امیدوارم ما هم بتوانیم با کسب نتایج خوب جواب زحمات آنها را بدهیم. / فارس

آدرس کوتاه :