رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

معرفی برترین‌های مسابقات پینگ‌پنگ جام شعبانیه در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

معرفی برترین‌های مسابقات پینگ‌پنگ جام شعبانیه در قم


رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم از برگزاری رقابت‌های پینگ‌پنگ جام شعبانیه و معرفی برترین‌های آن در رده سنی نونهالان خبر داد.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم خبر داد

محمد عموئیان امروز در قم، با ابراز رضایت از کیفیت و سطح فنی برگزاری مسابقات چندجانبه پینگ‌پنگ جام شعبانیه در قم، اظهار کرد: با توجه به رقابت‌های پینگ‌پنگ قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف، برگزاری مسابقات استانی کمک زیادی به هیئت و مربیان ما در شناخت استعدادهای این رشته می‌کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه رقابت‌های لیگ و پیکارهای پینگ‌پنگ قهرمانی کشور از تیرماه توسط فدراسیون پینگ‌پنگ برنامه‌ریزی شده است، با هدف اینکه پینگ‌پنگ‌بازان قم در جریان رقابت‌ باشند و از آمادگی دور نشوند،‌ برگزاری رقابت‌های استانی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم از برگزاری مسابقات چندجانبه پینگ‌پنگ در قم به مناسبت فرارسیدن اعیاد ماه مبارک شعبان خبر داد و افزود: این پیکارها در رده سنی نونهالان با استقبال بسیار خوب علاقمندان به پینگ‌پنگ برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات علاوه بر اینکه پینگ‌پنگ‌بازان مستعد و آینده‌دار قم حضور داشتند، شاهد حضور پینگ‌پنگ‌بازانی از استان‌های مرکزی، تهران، البرز و توابع تهران بودیم و در مجموع این پیکارها در سطحی بسیار خوب از نظر کیفی و فنی به انجام رسید.

عموئیان در ادامه راجع به نحوه برگزاری این دوره از پیکارها، عنوان کرد: مسابقات به صورت انفرادی و در دو جدول 12 نفری به شکل دوره‌ای به انجام رسید و سرانجام با برگزاری بازی‌های مقدماتی در گروه‌های مختلف از هر گروه چهار نفر به مرحله حذفی راه پیدا کردند.

وی در ادامه با اشاره به نفرات برتر این دوره از مسابقات پینگ‌پنگ جام شعبانیه در قم گفت: با برگزاری دیدارهای مراحل مقدماتی و نهایی سرانجام حمید شمس از هیئت پینگ‌پنگ البرز و سعید احمدیان از هیئت پینگ‌پنگ تهران به دیدار فینال راه پیدا کردند.

عموئیان خاطرنشان کرد: در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از پیکارها حمید شمس از تیم هیئت استان البرز به مقام نخست دست پیدا کرد، سعید احمدیان از تیم هیئت پینگ‌پنگ تهران مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و علی نظری و امیر صمدی از هیئت پینگ‌پنگ استان مرکزی به طور مشترک به مقام سوم مشترک نائل شدند و پرونده این مسابقات بسته شد.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم در ادامه به حضور شمس مربی تیم ملی نونهالان کشور و قهرمانان پینگ‌پنگ در این رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات حاضر شدن امید شمس مربی تیم ملی نونهالان کشور در برگزاری با کیفیت مسابقات و حضور سید محمدامین صمدی قهرمان رده سنی خردسالان کشور، سعید احمدیان قهرمان پینگ‌پنگ ایران، حمید شمس نفر دوم کشور و مرتضی رضایی نفر سوم نوجوانان پینگ پنگ کشور بود.

// فارس

آدرس کوتاه :